[Polonez] [tuning] - nakładki na zderzaki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Takie pytanie do Łodziaków - gdzie można kupiś nakładki pod zderzaki do PN Caro w naszym cudownie rozkopanym mieście ??



[ wiadomość edytowana przez: Koot dnia 2007-04-20 18:55:01 ]
[ powód edycji: Modyfikowałem tytuł ]
  
 
Ale jakie Cię interesują ?????????? (konkretnie).
  
 
a jakie śa inne do caro niż ORICARI??
  
 
Cytat:
2003-10-01 17:09:45, adamdial pisze:
a jakie śa inne do caro niż ORICARI??



Ano są jeszcze i to dużo w zależności od posiadania papierków Narodowego Banku Polskiego ( ja mam inne). Należy się zgłosić do kolegów z 3miasta i z nimi pogadać ( i w tym miejscu wielkie ukłony dla kolegi SKORA), oni mają dobre dojście do Gościa co robi na zamówienie i nie jest taki drogi.
  
 
jesli chcesz mic cos orginalnego i nie powtarzalnago to zrob projekt i wyslij go do mnie na mail i dam ci znac kiedy bedziesz mial gotwe naklad.TANIOcHA
  
 
a ma ktoś jakieś zdjęcia gotowych projektów? I jakie są ceny? Bo chce coś założyć do mojego poldzia!!
  
 
Cytat:
2003-10-01 12:00:56, SCHIL pisze:
Ale jakie Cię interesują ?????????? (konkretnie).


Własnie o to chodzi ze przedewswzystkim chce sie zorientować jaki jest wybór
A załozenia mam takie :
Z otworami pod standardowe halogeny (przód)
najlepiej wykonane z czarnego tworzywa ( mam czarne zderzaki i nie planuje malowania)
Jak na razie widziałem tylko takie produkcji GTEC TUNING (firma wysyłkowa - sprowadzają je do jednego sklepu w Łodzi przy wulkanizacji koło Geanta na Włókniarzy) oczywiście bezpośrednio z firmy troche taniej.....


[ wiadomość edytowana przez: RATMAN dnia 2003-10-01 22:55:08 ]
  
 
Tak jak wspomniał SCHIL zapraszamy do Gdańska , oto próbki :

pełne ospojlerowanie tego DF-a : foto 1, foto 2, foto 3

spojlery do poloneza C+ : foto 1, foto 2

pozostałe pomysły na spojlery należą od waszej inwencji i pomysłu - wszystko da sie zrobić
  
 
wszystko ok tylke ze ja mam zwykłe Caro - nie plusa.......
  
 
dobra z kim mam sie skontaktować 3miasta aby pogadać o nakładkach do caro? Intersują mnie jakieś nie standardowe!!
  
 
Cytat:
2003-10-04 09:15:48, adamdial pisze:
dobra z kim mam sie skontaktować 3miasta aby pogadać o nakładkach do caro? Intersują mnie jakieś nie standardowe!!



Proponuję Skora albo GDA.
  
 
czy można jeszcze gdzieś dostać dokładki oricari do zderzaków w okolicach krakowa i jaki jest ich koszt?
  
 
Najłatwiej to na Allegro chyba jednak kupić, a ceny są różne - ostatnio dokładka na tylny poszła za 20zł. Oryginalna.
  
 
Do 1300zl za nowe...