Wciskam hamulec to kierunkowskazy strasznie przyspieszaja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam problem poniewaz jak nacisne na hamulec i wlacze kierunkowskaz to strasznie szybko chodzi jak puszcze pedal to wszystko wraca do normy .
Zarowki sprawdzone wszystko ok.
Z gory DZIEKI
  
 
Uszkodzone urzadzenie mikroprocesorowe - trzeba je wymienic, znajduje sie za zegarami z lewej strony, przykrecone do przegrody.
  
 
czy dzieje sie tak przy obydwu kierunkach czy tylko na jednej stronie?

a czy sprawdziłeś jak świecą ci tylne lampy przy właczonym kierunkowskazie i naciśniętym pedale stopu?

może problemem być np. uszkodzona masa na lampie lub brak kontaktu na kostce.

jeżeli dzieje sie tak na obu kierunkach i żarówki świecą normalnym światłem może problemem być przerywacz elektroniczny lub urządzenie mikroprocesorowe (nie wiem jaką masz wersję samochodu).

dobra metodą bedzie przełożenie urządzenia z innego egzemplarza samochodu.

jezeli to nie to, nie narazisz sie niepotrzebnie na koszty.






[ wiadomość edytowana przez: Admiral dnia 2007-04-17 22:25:28 ]
  
 
ja rowniez mam ten sam objaw.i dzieje sie to przy lewym i prawym kierunku.z tym ze to jest 1,4 rover,i 95 rok.czy w tych byly juz mikroprocesorowe urzadzenia?
  
 
Najprawdopodobniej problemem jest zła masa w tylnych lampach. U mnie podłączenie dodatkowych mas bezpośrednio do lamp załatwiło sprawę.
  
 
od tygodni pytam ludzi,ktorzy maja polonzy albo warsztaty samochodowe,i nikt nie jest w stanie powiedziec gdzie ta masa jest podczepiona.szukalem w bagazniku po lewej stronie i nie ma.a zeby sprawdzic po prawej to znowu trzeba rozkrecac tapicerke w bagazniku i wyjmowac jego zawartosc.
takze jak ktos wie niech napisze gdzie ona jest.z gory dzieki
  
 
Nie mam pojęcia gdzie podłączona jest oryginalna masa. Po prostu wpiąłem się w kable masy przy lampach a z drugiej strony pod śrubę ( z jednej mocowanie rury wlewu paliwa a z drugiej nie pamiętam)
  
 
dobry pomysl,zrobie tak samo.jak nie pomoze to wepne mase tez pod druga lampe.dzieki.
  
 
Dzieki bardzo za odpowiedz podepne mase i dam znac czy pomoglo