Kamery w cywilnych nieoznakowanych samochodach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam.pisza w motorze ze w polsce jezdzi juz okolo 120 kamer a planuja zakup jeszcze 150szt.kto zaplaci mandat ten ma fuksa,bo czesto jak ktos lamie pszepisy,jada za delikwentem az uzyska tyle punktow karnych ze tracisz prawojazdy.wtedy mozna radia cb sluchac tylko w domu.obserwujmy wsteczne lusterko i sluchajmy cb o takich nieoznakowanych samochodzikach.szerokosci!
  
 
grzesiek nie martw sie, kierowcy napewno cie ostrzegą! nieoznakowane radiowozy sa przewaznie tej samej marki (w mojej okolicy jest to srebrne mondeo) i jak gdzies sie misiaki kreca to zaraz na radyjku krzycza ale i tak masz racje ze czasami trzeba spojrzec w lusterko. szerokosci!
  
 
Hehehe !!!
Tej samej marki ???
Widac , ze niewyjezdzasz poza okolice
  
 
pawel0240 jak bys nie zauwazyl to napisalem ze "PRZEWAZNIE" a nie ze zawsze. nie twierdze ze nia ma innych ale czesto jezdze w 3 wojewodztwach i jeszcze nie spotkalem sie z innym autem jak mondeo. czytaj ze zrozumieniem! bajo
  
 
Przewaznie komendy robia przetargi i wygrywaja lepsze oferty dlatego pojady na naszych drogach sa zroznicowane od wzgledem marek. Spotykalem sie ze starszymi modelami samochodow jak i nowymi tak samo roznych marek. Mondea i Vectry ludziom chyba za bardzo w glowie utkwily. Bywa czesto, ze videoradary sa wmontowane w oznakowane pojazdy, a spotkalem sie juz nawet z samochodem dostawczym.
  
 
No zgadzam się z kolegami, że są to różne samochody. Swego czasu była gdzieś w sieci dostępna "pełna" lista samochodów wraz z ich nr rejestracyjnymi.
W ostatnim czasie auta powoli są wymieniane. U mnie w okolicy było wcześniej ciemno-fioletowe Mondeo, a teraz jest Vectra C (po liftingu 2.0 Turbo), pojawia się też taka sama, ale w kolorze srebrnym, a np. pod Warszawą nadal widywana jest bordowa Nubira.
Mimo wszystko: patrzeć w lusterko, patrzeć co się wyprzedza (charakterystyczna kamera przed pasażerem).
Szerokości życzę
  
 
to oni maja te kamerki montowane na desce za szyba?dostawczak to dopiero niespodzianka mysle ze na forumtrzeba kiedys ujawnic te uboty!niech ktos zacznie,podzielic na wojewodztwa i niech czarna lista rosnie,a w radio trabic pszez stacjonarne radia o intruzach.to zadanie dla naszego gorala,niech pomysli o tym,a napewno zwiekszy sie zainteresowanie naszym forum i pszybedzie kolegow.na ,,autostradzie,,krakow katowice jezdzi z kamera merc chyba,napeno srebrna cupe.jemu nikt nie ucieknie.w nowym saczu jezdzi mondeo napewno.zrobcie czarna liste,bronmy sie jakos bo nas zdziesiatkuja zdjecia mile widziane

[ wiadomość edytowana przez: grzesiek1 dnia 2007-01-17 23:33:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: grzesiek1 dnia 2007-01-17 23:35:54 ]
  
 
no to moze utworzymy oddzielny temat i kazdy wpisze co sie "kreci" po jego okolicy??
  
 
Ja mogę wpisać tu jakie auta z video widuję, ale nie wiem czy to coś komuś da bo rejestracji nie pamiętam

W Warszawie najczęściej widuję granatowe czy fioletowe (siakieś takie) Mondeo, to starsze, produkowane chyba od 96 do 2000. Ma dużą kanciastą kamerę pod sufitem koło lusterka wewnętrznego, raczej łatwo je rozpoznać.

W Białymstoku też jeździ takie Mondeo, tylko, że inny kolor, podobno to jest śliwkowy, ja tam się na kolorach nie znam Oba mają chyba V6 pod maską.
Często spotykane są dwie Vectry C z 3.2 V6, czarne, nigdy ich z bliska nie widziałem, ale za to natknąłem się raz na taką samą z 2.0T. Kamera też jest spora, podwieszona koło lusterka.
Kolejne auto w Białymstoku to VW Polo, dość znane w tych stronach. Samochód jest koloru błękitnego, a pod maską podobno siedzi zwykłe 1.4. Cały myk z tym samochodem polega na tym, że nikt się czegoś takiego nie spodziewa

No a kto ogląda programy typu "Uwaga pirat" na TVN Turbo dobrze wie jakie auta jeżdżą w jakich regionach i jak mają zamontowane kamery.
Bardzo często pojawiają się najnowsze Passaty z bardzo małymi kamerkami koło lusterka (mała rurka z "okiem") albo większymi przymocowanymi do deski rozdzielczej przykrytymi czapką Często przewijają się też nowe Meganki sedany...

Ogólnie to chyba nie ma auta którego nie można by się było spodziewać, Policja coraz sprytniej podchodzi do tematu... i to chyba dobrze, im bardziej będą na nas polować tym bardziej będziemy się pilnować Widzę to po sobie, odkąd wiem co się dzieje, że wszędzie może czaić się policyjna kamerka bardziej uważam i staram się respektować zielone strzałki itp. Bo nie tylko na trasie mogą nas nakręcić Ostatnio często na skrzyżowaniach czają się tzw. "mobilne centra monitoringu". Są to dostawcze, niepozorne auta z zamontowanymi kamerami i całym studio do przetwarzania tego wszystkiego co nagrywają ustawiane na skrzyżowaniach w newralgicznych punktach miasta... Zresztą, co ja się będę rozpisywać, trzeba się pilnować Panowie!
  
 
We wrocku na 100% Straż miejska ustawia Skodę Octawię kombi kolor czerwony metalic, fotoradar jest w bagażniku i strzela fotki przez tylną szybę
  
 
w Białymstoku czarna vectra C ma 1.9 CDTI 150 KM
mam koleżankę w drogówce (od czasu do czasu jeździ tym autem) z którą rozmawiałem tydzień temu
narazie vectra jest tylko jedna

opróćz niej tak jak pisał Mactb polo i 2x mondeo-jedno czarne drugie śliwkowe

w "uwaga pirat" pokazywano ostatnio paska B5 sprzed liftingu 1.8T z wideorejestratorem
  
 
Cytat:
2007-01-18 11:46:33, Grzesiek pisze:
w Białymstoku czarna vectra C ma 1.9 CDTI 150 KM mam koleżankę w drogówce (od czasu do czasu jeździ tym autem) z którą rozmawiałem tydzień temu narazie vectra jest tylko jedna opróćz niej tak jak pisał Mactb polo i 2x mondeo-jedno czarne drugie śliwkowe w "uwaga pirat" pokazywano ostatnio paska B5 sprzed liftingu 1.8T z wideorejestratorem



Grzesiek, ale przecież opowiadałem Wam o tej Vectrze z 2.0T. Rejestracja BIA ....., Vectra C po liftingu, z kamerą, z CB i na 100% miała oryginalny emblemat 2.0T na klapie.
  
 
Tak tak
pamiętałem tą rozmowę na spocie
i dlatego zapytałem o to koleżankę, która tych informacji niestety nie potwierdziła
jeszcze popytam u innych źródeł
  
 
Miedzy Czestochowa a Lublincem zauwazylem 2 takie kursujace Vectry C. Jedna bordowa o nr rejestracyjnym SGL 24albo27cos tam nie pamietam a druga czarna SKL i dalej nie pamietam... Slyszalem ze maja silniki po 3,0l pojemnosci....
  
 
Pyskowice-Gliwice - bordowe Mondeo, czarna Vectra,

A4(okolice od Wrocka po zjazd na Jedrzychowice) - Octavie I w roznych kolorach wszystkie posciemniane
  
 
Cytat:
Slyszalem ze maja silniki po 3,0l pojemnosci....

3,2 V6
  
 
Cytat:
2007-01-19 16:19:54, Piczu pisze:
Miedzy Czestochowa a Lublincem zauwazylem 2 takie kursujace Vectry C. Jedna bordowa o nr rejestracyjnym SGL 24albo27cos tam nie pamietam a druga czarna SKL i dalej nie pamietam... Slyszalem ze maja silniki po 3,0l pojemnosci....

przepraszam za błąd który sie wkradl ta bordowa vectra ma rejestracje SBE a nie SGl 24 albo 27 cos tam
  
 
Grzesiu w Białym są 2 czarne vektry co mają pod maską to niewiem w kazdym razi kilka dni w stecz poszła 1 na warsztat[skasowana].Oprócz tego kmają po kilka nr rejestracyjnych do kazdego wozu i to nie b-stockie. Tak na cb słyszałem i potwierdzam.Mósimy uwazac na wszystko wokół nas.GENERALNIE JEZDZIĆ PRZEPISOWO
  
 
To że vectry są dwie to wiem,ale tylko jedna jest z wideorejestratorem
druga jest komendy wojewódzkiej

  
 
krakow katowice trasa szybkiego ruchu jezdzi ww bora,chyba bordowa.a na zakopiance fordy mondeo.i dalej koledzy dalej.niech ktos madry zrobi sensowna tabelke.wedle alfabetu wojewodztwo,miasto,scieszka,a reszte napiszemy my forumowicze czyli marki samochodow.bo tu cieszko bedzie znalesc scieszke ktora nas interesuje i kamerki w wozkach.moze ktos to potrafi?wiec w imieniu wszystkich zainteresowanych niech tabelka sie pojawi i bedzie bajo