W tym temacie mozemy sie wyzalic i dac sobie po razie - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To ja se napiszę, że się żalę, że Sterciu się żali, że nie może z nikim popisac więc ja mu piszę, zeby się nie żalił bo właśnie napisałem

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
to i ja se napiszę żebu Sterciu się tak nie żalił
 
 
ja chcę się pożalić, że nie byłam w tym roku na nartach jeszcze
  
 
Nie żalcie się tak bo mi jeszcze bardziej zal
  
 
niech Ci nie będzie żal że nam jest żal że Tobie jest żal


hehehe super masło maślane
 
 
przeciez to Wam jest żal ze mi jest zal
  
 
mi to żal że nie można np. cofnąć czasu ;/
 
 
A czemu byś chciała cofać czas ??
  
 
Eee.. no Sterciu
Ja tam nie wiem ile latek macie ale ja to chętnie bym się odmłodził w sensie wrócił do młodzieńczych lat. Fajnie było...

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
ja mam na pewno więcej jak TY Biały.. e jak Sterciu też i wlasnie.. wrocic do lat młodzieńczych.. oj chciałoby się chciało.
to fakt, fajnie było
 
 
a ja myslalem ze Ty zawsze masz 18 lat Storm

Nie wiem ile ja mam lat i Bialy ale wiem ile lat ma Storm .

Pozatym... no niestety , starośc nie radość , ale co zrobic , w kościach łamie , czlowiek wczesniej spać chodzi juz , tyle lakocholu w siebie wlac juz nie moze co kiedys... ech starośc

Ta trójka z przodu tak mobilizuje do odmawiania sobie niektórych bardziej szalonych pomysłów które jak sie mialo dwójkę z przodu byly rzeczą nie mozliwą do nie wykonania .


[ wiadomość edytowana przez: sterciu dnia 2014-02-21 22:21:15 ]
  
 
to Ty masz już 3 z przodu?? heh postarzyliśmy się wszyscy ...ale ja tez jestem już w Elite3000
 
 
ten czas tak leci ze nawet nie wiem kiedy ta trojka w tym Elite się pojawila , alle pamiętam ze u Ciebie i tak szybciej się cyfra zmienia
  
 
a tak się czekało elite 1000
  
 
Cytat:
2014-02-26 21:57:13, Suchy pisze:
a tak się czekało elite 1000



No nie... a teraz jest juz Elite3000 i do Elite4000 juz niedaleko... stare dziady juz z nas... wręcz dinozaury
  
 
ale spojrzec w statystyki to pomimo wielkiej przerwy to i tak masz średnio ponad 3 posty dziennie

spamer poprostu
  
 
Cytat:
2014-02-26 23:06:09, sterciu pisze:
No nie... a teraz jest juz Elite3000 i do Elite4000 juz niedaleko... stare dziady juz z nas... wręcz dinozaury




Dobra dobra, już tak sobie nie dodawaj. A co ja mam powiedzieć?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:
2014-02-27 22:02:04, Biały pisze:
Dobra dobra, już tak sobie nie dodawaj. A co ja mam powiedzieć?



Ty to juz dziadek leśny jestes , Elite4000 to dziadki leśne juz .
  
 
sterciu nas to prawie rowny rok dzieli na motonewsie
 
 
No tak... ja byłem troche wczesniej tylko miałem inne konto i inny nick ale to przez zmiany na TFT , powstanie odłamu TKP (Toyota Klub Polska ) przestałem się logować na tamto konto , moze z lekko ponad pół roku tamto uzywałem . Ale na tym koncie...hmmm... niebawem 10 lat bedzie

A Ty jak jestes rok dluzej ode mnie to juz leśna babcia jestes