[127] mój fiat 127 1974r - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jeszcze parapetówki nie było a już chcesz garaż budować, weź no sie ogarnij I zdejmij tą naklejke, bo potem zdjemiesz tak jak ja - z lakierem
  
 
Zajebista!! Zmieniłeś żarówki na białe??
  
 
Dziekuje Klosze zmieniłem - kiedyś były oferowane na allegro nowe, wiec skorzystałem z okazji. Ostatnio dorwałem też właściwy dla modelu korek wlewu paliwa:



  
 
kurde ładne to to
  
 
Cytat:
2010-06-15 09:27:54, CarvMachine pisze:
Zajebista!! Zmieniłeś żarówki na białe??



Ach... teraz skumałem ze Tobie chodzi o żółte swiatła, a nie o pozycje z kierunkami.
Tak, zmieniłem kiedy jechałem do Poznania w pazdzierniku i wypadło że bedzie to poznym wieczorem. Wsadziłem całe reflektory h4 i żarówki philips premium.
  
 
7 w tej budzie zawsze mi sie podobała. a ta w dodatku jest w calkiem ladnym stanie
  
 
Cytat:
2010-06-15 15:31:59, MCQUEEN pisze:
Ach... teraz skumałem ze Tobie chodzi o żółte swiatła, a nie o pozycje z kierunkami. Tak, zmieniłem kiedy jechałem do Poznania w pazdzierniku i wypadło że bedzie to poznym wieczorem. Wsadziłem całe reflektory h4 i żarówki philips premium.



No o to mi chodzilo. Ja mam zółte bąble i nawet nie ma tragedii, ale jak popada to tragedia juz jest, do tego moje szyby pogarszaja sprawe.
  
 
ładna ta 7....
  
 
ładna ładna tylko wysoko stoi
  
 
Sliczna 7, mnie równiez zawsze podobały się bardzo w tej budzie.
  
 
Pora zacząć szykować auto na Kielce


  
 
Zamiast niedźwiedź-lock masz spider-lock
  
 
Fiat 127T rrarium
  
 
127 spider
Ja jak wsiadłem do auta po długim postoju to po kilku metrach jazdy przed samym nosem zawisł mi wielki pająk (jak się ich nie boje tak ten mnie przestraszył )
  
 
Musze kupić nowe opony. Felga 6 cali. Chciałbym zostać przy rozmiarze 165/55. Jaką polecicie ?
  
 
W 165/55 były głównie jakieś pirelki i obawiam się, że ciężko będziesz miał znaleźć jakąś sensowna gumę w tym rozmiarze (chyba że coś made in china)

Jedynym rozwiązaniem wydaje mi się przejście na 175/50 (jeszcze lepiej ułoży się na 6J) a guma w tym rozmiarze to tylko Yokohama A539 (trudno ja teraz zdobyć, słyszałem o brakach w magazynach)
  
 
Yokohamy A539 były jeszcze 165/60 tylko nie wiem czy na 13 cali. Ale ludzie sobie je chwalili.
  
 
W tym rozmiarze mam Nankangi XR611 i nie powiem na nie złego słowa
Na suchym ok, na mokrym nie jezdziłem (bo i autko nie do tego służy ). Stosunek jakość/cena to 5+.
  
 
Cytat:
2011-11-29 14:22:17, rallyfilip pisze:
Jedynym rozwiązaniem wydaje mi się przejście na 175/50 (jeszcze lepiej ułoży się na 6J) a guma w tym rozmiarze to tylko Yokohama A539 (trudno ja teraz zdobyć, słyszałem o brakach w magazynach)



Maciek w 126p i Diminik w zastavie maja te opony. Jeden ma na 7 i 7,5 j i wygląda dobrze, drugi na 5,5 i wygląda kiepsko.
Masz może fote Yoko na 6j?
Ja miałem pirelki na bbsach jak kupiłem auto i wyglądało to średnio:







  
 
tu nie powinno byc problemu
tania wysylka do pl
tylko funt glupio drozeje

http://www.midlandwheels.com/Shop/C-52-13.html