Imobilajzer

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie moge uruchomic silnika w corolli kombi 1,4d4d 2005 r miga kontrolka sekurity auto po kolizji troche stało wymieniałem akumulator podobno to imobilajzer czy ktoś wie jak zakodować go nanowo
  
 
Niczego nie trzeba kodowac,chyba ze niemasz klucza do niej

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
dzięki za odpowiedż klucze mam dwa centralny zamek działa tylko nie moge odpalić bo miga ta kontrolka
  
 
Cytat:
2010-05-22 09:42:40, kkarol72 pisze:
dzięki za odpowiedż klucze mam dwa centralny zamek działa tylko nie moge odpalić bo miga ta kontrolka


Co ??Corolla z 2005 z dieslem 1,4???a nie 2.0 ??
Sprawdz wszystkie bezpieczniki pod maska i w kabinie.Cos tu krecisz od samego postoju i rozladowania akumulatora klucze nie wyparuja z pamieci immo.Daleko masz do Katowic??

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
do katowic mam dosyć daleko auto kupiłem uszkodzone założyłem drugi akumulator rozrusznik kręci a kontrolka imobilajzera nie gaśnie i auto nie odpala
  
 
Cytat:
2010-05-23 13:02:22, kkarol72 pisze:
do katowic mam dosyć daleko auto kupiłem uszkodzone założyłem drugi akumulator rozrusznik kręci a kontrolka imobilajzera nie gaśnie i auto nie odpala


Dobra zaczniemy od poczatku..
podaj model z tabliczki znamionowej auta np model CD 120 i vin to sprawdze po schemacie gdzie szukac.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Cytat:
2010-05-23 22:29:01, Bigelektron pisze:
Dobra zaczniemy od poczatku.. podaj model z tabliczki znamionowej auta np model CD 120 i vin to sprawdze po schemacie gdzie szukac.


Sprawdz czy to model NDE 120??
Jezeli tak i bezpieczniki ok to moge dokodowac klucz.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2010-05-25 12:48:23 ]
  
 
model NDE 120L-DWMDYW a vin NMTEC20E20R002428 bezpieczniki sprawdzałe są dobre kluczyki mam dwa centralny zamek działa a kontrolka security nie gaśnie
  
 
Cytat:
2010-05-26 19:21:45, kkarol72 pisze:
model NDE 120L-DWMDYW a vin NMTEC20E20R002428 bezpieczniki sprawdzałe są dobre kluczyki mam dwa centralny zamek działa a kontrolka security nie gaśnie


Wyszarpnij schowek pasazera z zawiasow,zobaczysz tam czarna skrzynke okolo 10 na 5 cm z napisem immobilizer lub transponder key computer,wypnij wtyczke i sprawdz czy jest zasilanie 1pin stale i 2pin po zaplonie i 14 pin masa.
4,5,6,13,12pin powinny miec przejscie do kostki petli tej dookola stacyjki.
Jezeli to sprawdzisz i instalacja bedzie ok a kontrolka dalej nie bedzie gasla po wlaczeniu zaplonu, tzn ze klucz nie jest wkodowany w immobilizer,sam z niego raczej nie wypadl.Aby go wkodowac trzeba wymienic na nowy komputer immo,moge tez wpisac klucz recznie ale potrzebuje komputer i klucz.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
dziękuje bardzo narazie tego nie sprawdze nie ma mnie w domu jak to sprawdze to dam znać może to potrwać kilka dni
  
 
dzięki udało sie zlokalizować problem pętla na stacyjce niema prześcia jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam