Szuakm pracy - Katowice i okolice

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

jeżeli macie jakieś namiary na kogoś kto szuka pracownika proszę pisać. Bardzo chętny do pracy, uczciwy. W zasadzie mogę się dostosować do stanowiska. (zawód elektryk, chętny jako kierowca)
Chyba, że ktoś ma jakieś interes to posiadam pomieszczenie sklepowe ok 30 m2 przy głównej ulicy. (współpraca)

Więcej na priv.

A dlaczego szukam, bo w mojej robocie brak pracy, a kończy mi się umowa wraz z końcem miesiąca... I szef dał mi 2 dni wolnego, a w środę mam przyjść w późniejszych godzinach niż do pracy. Więc jasna sprawa.

Z góry dziękuje.


[ wiadomość edytowana przez: VEndriuV dnia 2012-01-30 09:58:37 ]
  
 
podbijam...
  
 
Nie chcę za bardzo mędrkować, ale skoro masz pomieszczenie sklepowe, to nie lepiej otworzyć jakiś interesik z bzdetami "za 5 PLN" ????
  
 
nie daleko mnie jest juz jeden taki sklep.

Niby wszystko po 4 zł. Ale mają prawie wszystko z takich pierdółek. Jak i droższych rzeczy.
  
 
Cytat:
2012-02-12 12:58:26, -JACO- pisze:
...nie lepiej otworzyć jakiś interesik z bzdetami "za 5 PLN" ????

To był tylko przykład. Możesz otworzyć kiosk ruchu, zoologiczny, modelarski, metalowy, elektryczny itd. Ja gdybym miał takie pomieszczenie pokombinował bym z jakimiś dotacjami na rozkręcenie firmy. Za jakiś czas być może byłbym w stanie załatwić robotę za granicą, ale to musiałbyś dojeżdżać do Łodzi.
  
 
zależny jaka to praca, jeżeli wyjazdy np. na miesiąc lub więcej to do łodzi nie ma daleko
  
 
Praca przy budowie elektrowni solarnych i w budynkach (ostatnio klinika koło Poczdamu i obecnie hotel w Hamburgu). Wyjazdy różnie. Raz miesiąc raz dwa. W między czasie czasem zdarzają się weekendowe wyjazdy do domu (np. z Poczdamu jeździliśmy. 500 km i 4 godziny jazdy).