Obszywanie tapicerki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-01-11 12:27:44, surec pisze:
A jak zamierzasz wyciąć materiał na nawiew pod samą szybą?



niestety ta kratkę będzie trudno obkleić narzazie co wymyśliłem to pomalować ją pod kolor deseczki
  
 
Cytat:
2008-01-11 14:05:58, s_damian pisze:
a ile za 1 mb??



"ten skaj co mam to ładnie sie rozciąga i pyzatym był tańszy (15 zł 1mb)"

  
 
tak 15 zl za arkusz 1.5m x 1m
  
 
a jaki klej czym to grzejesz opalarka?? jakie plastyczne to jest jak bardzo da sie to rozciagnac albo skorczyc na tapicerce??
  
 
jak tam prace? dawaj nowe foty chlopie bo mi Twoja tapicerka spac nie daje
  
 
Cytat:
jak tam prace? dawaj nowe foty chlopie bo mi Twoja tapicerka spac nie daje



jakbym swoje mysli slyszal mialem zamiar oddac do speca ale patrzac na te efekty chyba sam podejme sie kolejnego wyzwania a co za tym idzie zredukuje koszty...
  
 
no wiec prace idą powoli do przodu było już nawet pierwsze starcie z maszyną do szycia niestety nie udane no cóż trzeba będzie trzeba probować aż do skutku nikt nie mówił ze będzie prosto


  
 
ale robisz wszystko wlasnymi silami i to sie liczy
  
 
ja mam fajnego wujaszka, jak sie za tapicere wezme to mi na siedzonkach ladnie poszyje ale za boczki musze sie wziasc osobiscie...
  
 
tak srednio wyglada to siedzisko ale duzy szacunek ze podjales sie tego sam
  
 
a wiec po ostatniej nie udanej próbie obszycia deski ( za dużo uciąłem materiału w jednym miejscu ) musiałem zacząć od nowa
  
 
chlopie jestes moim mistrzem normalnie choruje na bezowa tapicere odkad pierwszy raz ujrzalem cos takeigo w aucie... w esach jest to prawie nie osiagalne, nigdzie nie idzie tego znalesc, a tu prosze, przychodzi Smol, zarzuca kawalek skaji i gotowe w zyciu bym nie pomyslal ze uda Ci sie to tak ponaciagac...
  
 
normalnie extra Ci to wyszlo..!! masz talent moze bys sie za to wziol na wieksza skale? Ile bys sobie zyczyl za obszycie deski z mk4??
  
 
marnujesz talent.
  
 
mam caly kokpit dodatkowy doobszycia kiedy mogę Ci go podesłac?
  
 
Wg mnie nie jest najgorzej, ale trochę Ci wyszło pęcherzy....ale to też możesz wyprowadzić
PS: tytuł wątku możnaby zmienić na "oklejanie tapicerki..."
  
 
Cytat:
2008-01-11 18:20:05, Smol pisze:
tak 15 zl za arkusz 1.5m x 1m



Gdzie żeś kupił ten materiał ?
  
 
Cytat:
2008-02-27 15:27:01, Damiano-Gdynia pisze:
Gdzie żeś kupił ten materiał ?


o np tutay
  
 
Cytat:
2008-02-27 15:30:34, surec pisze:
o np tutay



przez neta brałeś ? Bo myślałem ze w Gdyni jest jakiś sklep z takimi materiałami ....

Zastanawiam się , czy można w jakiś sposób obkleić dechę mk7 w miejscu airbag'a ?
  
 
podałem tylko przykład, a gdzie norm to kupił, to nie wiem.