Obszywanie tapicerki - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie przez neta nie zamawiałem w Gdyni na ulicy chylońskiej kolo Lidla jest sklep tapicerski na terenie gazowni maja dość duży wybór
  
 
Cytat:
2008-02-27 15:43:32, Smol pisze:
nie przez neta nie zamawiałem w Gdyni na ulicy chylońskiej kolo Lidla jest sklep tapicerski na terenie gazowni maja dość duży wybór



Osz w tyłek 15lat mieszkałem obok i nie wiedziałem ze tam maja coś takiego Jak skończysz obszywać/oklejać daj znać , bardzo chciał bym zobaczyć jak to wyszło na żywo
  
 
powolutku do przodu
  
 
Coraz bardziej mi sie to podoba
  
 
naprawde kawal dobrej roboty
co zrobisz z tym pozostałym pozwijanym materialem przy prawym nawiewie?
  
 
to jeszcze nie jest dokończone trzeba tylko naciągnąć i podkleić
ale mam większy problemy nie wiem ja przykleić materiał na tej pokrywie schowka
  
 
Cytat:
2008-03-01 02:18:02, Smol pisze:
to jeszcze nie jest dokończone trzeba tylko naciągnąć i podkleić ale mam większy problemy nie wiem ja przykleić materiał na tej pokrywie schowka


tez bede obszywal jak wroce do kraju
a pokrywe schowka myslalem dac na klej,od wenatrz przystrzelic na krotkie zszywki i ewentualnie obkleic ich jakas tasemka czy czyms takim zeby nie bylo ich widac po otwarciu schowka
  
 
nie wiem jak jest w mk 4 ale e mk 5 ta śmieszna pokrywa schowka da rade jakoś sie rozdzielić na połowę tylko nie wiem jak siłą nie nie da rady a zszywki to chyba zło pomysł
  
 
masz racje
jest zlozona z dwoch czesci ale nie kojarze czy jest to jakosc zklejone czy jak
  
 
i jak tam prace idą może jakieś foto jak to teraz wygląda
  
 
Prace stoją w miejscu miały ruszyć w tym tygodniu ale mnie wielki leń złapał ale od poniedziałku ruszamy pełną parą
  
 
rzuć okiem na allegro na sprzedawcę TrendTJ z tego co oglądałem i zamawiałem mają specjalne kleje do tapicerek, podsufitki (nanoszenie pędzlem i z pistoletu),mają skaj i wszystkie taśmy - A ceny nie wygórowane.

Ja u siebie robiłem podsufitkę i słupki w jasny beż i wszystko kleiłem na butaprem, ale przyszło słoneczko i zaczęło się odklejać więc zamówiłem u kolesia klej do podsufitek i teraz nawet jak w środku jest ok 50-60 stopni wszystko się trzyma idealnie. A co do deski - ile mb zeszło ci na nią? ja już myślałem, żeby ją całą malować ale jak widzę Twoją pracę to dostałem kopniaka motywacyjnego i chyba też pójdzie do oklejenia.

Sprawdzałeś już w aucie czy jany kolor mocno nie odbija się w szybie i nie przeszkadza podczas jazdy jak jest słońce?
 
 
jak tam prace się posuwają??? jesteśmy ciekawi jak postępy ?! może nowe fotki
 
 
No prace idą żółwim tempem jak narazie poprawiłem tylko tylne boczki ale mam inny problem główkuje jak wpasować podłokietnik od scorpio



co do twoich pytań michu07 to jasna deseczka odbija sie w szybie ale można sie do tego przyzwyczaić na deseczkę zeszło 3 m materiału ale tylko dlatego ze robiłem to bez ani jednego szwa dzięki za pokazanie tych aukcji już niedługo będę testował ten klej
  
 
co do kleju - u mnie trzyma już 2 miesiączki na podsufitce i nic się z nią nie dzieje. Podłokietnik fajniutki - ciekawe jak będzie wyglądać ?!

Zapodaj foto gotowej deski - najlepiej w aucie - chętnie ją
 
 
no podlokietnik ciekawa sprawa a co do deski obowiazkowo dawaj foty jak to w aucie wyglada! no i pokaz te poprawione boczki
  
 
no to i ja się pochwalę (narazie słupki i podsufitka) - chyba na tej fotce najlepiej widać:



[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-08-30 10:06:35 ]
 
 
i jak tam decha ??? - pokaż foty
 
 
generalnie fajno michu,tez bym chcial tak ale nie moge pozazdroscic cierpliwosci,bo ja szybko bym stracil nerwy przy tym
  
 
tez kombinowalem z podlokietnikiem od scorupy, nie jest latwo, trzeba troche rzezby i zywicy najgorsze sa siedzenia w mk5 i wczesnych mk6, ktore maja wajchy regulacji po bokach siedzenia - baaardzo to ogranicza miejsce na podlokietnik. w cabrio dalem sobie spokuj z tym - mam jeszcze szersze siedzenia i guziki od elektryki siedzen z boku, nie ma opcji na taki podlokietnik:/