Obszywanie tapicerki - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cierpliwości jak cierpliwości, ale ile tańczenia, żeby ponaciągać na podsufitkę Ale w sumie z wyjęciem i założeniem jakieś 5 godz (nie licząc schniecia kleju - leżało w garażu 2 dni)
 
 
żeby nie było ze nic nie robie



poprawione wyszło idealnie żadnych zagięć ani pęcherzyków
  
 
Jak Ci sie kiedys znudzi ta tapicerka, albo bedziesz chcial zmienic kolor or something else... ja sie pisze na tą! ;D
  
 
No i najświeższe fotki już na samochodzie




P.S
zenq jak bym sprzedawał tapicerkę to myślę ze byłby tylko odbiór osobisty a dlatego ze jak bym ja wysłał w stanie idealnym to by do ciebie doszła w kawałkach
  
 
pokusil bym sie o pomalowanie maskownic glosnikow w bezowy kolor.
  
 
Pięknie wyszło, a co do maskownic to fakt siknij je jakimś beżowym lakierem a jak wpasowanie podłokietnika ze skorupki ??? udało się ???
 
 
o z podlokietnikiem to i ja ciekaw jestem, bo przy moich obecnych fotelach mam jeszcze gorzej cos tam wsadzic, a przydalo by sie ladnie wymodzic...
  
 
Podłokietnika jeszcze nie ruszałem ale będę robił coś w stylu coswortha


ale mam mały problemik dziś 4 godziny męczyłem sie jak zerwać stary materiał z przedniego boczka i oto efekt



trochę sie nagimnastykowałem żeby to zerwać pierw probowałem to troszkę opalić opalarką myślałem ze jak rozgrzeje to klej puści potem probowałem to maczać w rozpuszczalnikach ale najlepszy efekt dala szczotka druciana na wiertarce no ale trzeba uważać bo jak za długo sie przytrzyma w jednym miejscu to już zaczyna zdzierać ten laminat z którego jest bocze i potem jest taka nierówna powierzchnia i trzeba szpachlować żeby było prosto a wiec mam do was pytanko może wy macie jakieś pomysły jak to zerwać
  
 
z tym podlokietnikiem to w sumie kwestia wymiarow - zeby nie byl za dlugi, bo wyjdzie na tylna kanape i za szeroki, bo siedzenia w mk5 maja wajchy po bokach, a u mnie jeszcze panel od elektryki siedzi...
  
 
A po co zdzierać materiał ? Można chyba bezpośrednio na stary zaaplikować nowy

PS. Czekam na próbki materiałów od gościa z allegro (był o tym topic), zobaczymy jakie to jest w dotyku itp. i będziemy powoli działać
  
 
Cytat:
2008-08-26 03:31:27, czyczu pisze:
A po co zdzierać materiał ? Można chyba bezpośrednio na stary zaaplikować nowy PS. Czekam na próbki materiałów od gościa z allegro (był o tym topic), zobaczymy jakie to jest w dotyku itp. i będziemy powoli działać


Zamowilem niedawno darmowe od allegrowicza trendJ- alacantare czy jakos tak kolega sie napalil i zamowilem mu 10mb niebieskiego- jak dla mnie rewelka!!
  
 
Cytat:
2008-08-26 03:31:27, czyczu pisze:
A po co zdzierać materiał ? Można chyba bezpośrednio na stary zaaplikować nowy PS. Czekam na próbki materiałów od gościa z allegro (był o tym topic), zobaczymy jakie to jest w dotyku itp. i będziemy powoli działać



bodajże od TrendTJ - sam go podawałem ma kleje, materiały itp
A zdzierasz stary materiał i szlifujesz na równo bo na starym materiale kleje nie będą trzymać za długo - chwycić, chwycą, ale za jakiś czas zacznie się odklejać nowa warstwa wraz ze starym materiałem
Cytat:
Zamowilem niedawno darmowe od allegrowicza trendJ- alacantare czy jakos tak kolega sie napalil i zamowilem mu 10mb niebieskiego- jak dla mnie rewelka!!



też ją mam ( beż i pomarańcz - narazie leży w garażu, ale mimo, że jest to typowa podróba alcantary to w dotyku jest świetna)
ps
trzeba będzie z kolesiem zagadać o rabacik - bo widzę, że dość dużo osób z FEFK zaczęło u niego zamawiać
 
 
Cytat:
2008-08-27 17:38:45, michu07 pisze:
trzeba będzie z kolesiem zagadać o rabacik - bo widzę, że dość dużo osób z FEFK zaczęło u niego zamawiać


A no trzeba Przyjdą próbki, zastanowię się i zamówię większą ilość (tak żeby mi starczyło na to co chcę zrobić), do tego kleje - rabacik musi być
  
 
z tymi probkami to i ja chyba pomysle, bo moj recaro po stronie kierowcy za bardzo juz wypierdziany w pewnym miejscu
  
 
Ogólnie pozazdrościć efekt super,
ale przyznaj sie chlasnołeś starą tapicerkę "jedynką" i tyle bo komu by się chciało tyle bawić w klejenie
Pozdrawiam
  
 
odkopie ten temat: cos sie ruszylo do przodu z ta tapicerka? bo swietnie sie zapowiadalo na poczatku
  
 
No właśnie, jak z ta tapicerką? Ja tez jestem bardzo ciekawy jak to wyszło.
  
 
podbijam
Smol udało się coś z tym podłokietnikiem? no i jak tapicerka? obiecałeś wrzucić fotkę deski już w aucie
 
 
up

i jak tam z tą tapicerką i fotkami?