[125P] 2.0 8V na 2 wałkach rozrządu, - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-05-07 21:39:39, Indy pisze:
Bardzo się ciesze że w koncu wiem na czym stoje Czy może ma ktoś pdf'a z ksiązki instrukcji obsługi do tego silnika bo chciałem w nim troszeczke pogrzebac. Pytałem w sklepach - niestety nikt nie ma i nikt miec niebędzie Pozdrawiam serdecznie i kolejny raz prosze o pomoc


skrócona instrukcja napraw dla poloneza 2000 może być? coś tam zawsze jest.
  
 
Każda pomoc będzie myśle przydatna, im więcej tym lepiej
Wydaje mi się ze silnik z poloneza 2.0 był całkowicie polską myślą konstrukcyjną więc z tymi silnikami ma niewiele wspólnego - jeżeli się myle bardzo prosze mnie poprawic. Jak można zdobyć tą książkę ? Czy ją sprzedajesz czy jest udostępniona w formie pdf?


[ wiadomość edytowana przez: Indy dnia 2007-05-07 22:55:02 ]
  
 
Cytat:
2007-05-07 22:50:20, Indy pisze:
Każda pomoc będzie myśle przydatna, im więcej tym lepiej Wydaje mi się ze silnik z poloneza 2.0 był całkowicie polską myślą konstrukcyjną więc z tymi silnikami ma niewiele wspólnego - jeżeli się myle bardzo prosze mnie poprawic. Jak można zdobyć tą książkę ? Czy ją sprzedajesz czy jest udostępniona w formie pdf? [ wiadomość edytowana przez: Indy dnia 2007-05-07 22:55:02 ]


dohc 2.0. książka w pdf, waga ok. 11mb więc przejdzie przez skrzynkę.
  
 
Cytat:
2007-05-07 22:50:20, Indy pisze:
K Wydaje mi się ze silnik z poloneza 2.0 był całkowicie polską myślą konstrukcyjną więc z tymi silnikami ma niewiele wspólnego -size="1">[ wiadomość edytowana przez: Indy dnia 2007-05-07 22:55:02 ]




a to ciekawe bo ja myślałem że to też made in Fabbrica Italiana Automobili Torino
  
 
I to był ten sam silnik co w mirafiori? czyli 115km? ( no cóż człowiek całe życie się uczy )
  
 
112km na ORGINALNYM GAŹNIKU , 122km na wtrysku , 130km w RTIMO na podwójnych solexach (garbatych tłokach i "ostrzejszych" wałkach ), a na volumexie około 140km . Weź w końcu poczytaj co na forum było pisane o silnikach DOHC fiata ...

Silniki DOHC (1.6) były fabrycznie montowane w fiacie 125 - tyle że we włoskim , a w polonezie montowano 2.0 DOHC fiata - takie jak Twoje lub 2.0 z Forda sierry . Wszystko to wyczytasz na naszym forum jak tylko będzie Ci się chciało...
  
 
Oczywiście poczytam. Dzięki
  
 
Witam ponownie
Potrzebuje pomocy mianowicie rozleciał mi się rozrusznik i potrzebuje co najmniej nowej kopułki ale przydałby się nowy. Czy są jakieś zamienniki rozrusznika do tego typu silnika? A jak ktoś miałby kontakt do osoby co może mieć taką część to bardzo proszę kontakt.

Pozdrawiam.
  
 
zalezy jaki rozrusznik tam masz. Jesli duzy MM lub FIAT to czesci pasuja z lady.
  
 
Rozrusznik mam fiata. Z której Łady pasują części?