Odkurzacz samochodowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam

czy ktos kupowal odkurzacz samochodowy jakis najtanszy na allegro?

chodzi mi o ten Klik

czy to wogole cos ciagnie czy to jakies gowno? ma ktos takie cos w swoim aucie? da sie tym jakos odkurzyc auto?

pozdro
  
 
Nie zrób tego samego błędu co ja, ja za takie coś parę lat temu tyle że nie pod 12v a pod 230v dałem 200zł i powiem tyle to to chyba dla dzieci jest. To gów.. nic nie ciągnie normalnie pieniądze wyrzucone w błoto. Tak więc nie poleca 1000 razy lepiej odkurza mi się samochód zwykłym domowym odkurzaczem.

Pozdrawiam kaldan
  
 
ja mam odkurzacz samochodowy i jak dla mnie to wyrzucenie kasy w bloto ... juz lepiej zwyklym domowym odkurzyc niz takim czyms sie meczyc pol dnia :]

taka moja opinia :>
  
 
Odkurzaczom samochodowym

Ja wrzucam 2 zeta na stacji benzynowej najczęściej, ciągną jak głupie Ewentualnie domowym odkurzaczem, ale to rzadziej.

A że takie cos za 19,99zł będzie skuteczne i nie będę tym co najwyżej przybijał gwoździ to nie uwierzę

  
 
Odkurzacze mają po 1600W to ile ten może pociągnąć?
  
 
dla mnie to taki bajer, który raczej służy do na ciągania niż wciągania śmieci.
Jakiś czas na studiach dorabiałem sobie w myjni ręcznej. Tam mieliśmy odkurzacz sporych rozmiarów i mocy, a czasem nawet były problemy jak przyjechał jakiś stary samochód ze zniszczonymi "dywanikami" , a za te 20zł to lepiej kupić sobie browary
  
 
dzieki za odpowiedzi

chyba rzeczywiscie lepiej wrzucic te 2 zl i miec z glowy niz sie z tym meczyc

wlasnie tak myslalem ze te odkurzacze sa gowno warte.,



[ wiadomość edytowana przez: DamianosL dnia 2007-06-18 20:11:19 ]