[126p] 1.2 MPI wurcu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Skrzynia maluchowska,
ale chyba długo tam nie bedzie siedziec ! Zobaczymy przedewszytkim jak to bede sie spisywac na KJS-ach
Całosc bedzie malowany ale to troszke pozniej jak uzbiera sie troszke wiecej kasy
Samochod Robiony był u Sebka za co wielki szacunek !!
  
 
malec masakrator!! jezdzi jak szalony!! kierowca tez zajebisty;D teraz przynajmniej wiem co sobie buduje;D i Warto! wg filmiku który pozniej wrzuce jak sie uda zmienic format z 3gpp na mpeg lub avi wychodzi ze jest ok 8do 100 i 21 do 140, dalej nie było jak się rozpedzic. Teraz tylko zadbac o strone wizualna i bedzie zajebioza;D
  
 
wrzucaj na youtuba, wszystko przyjmie
  
 
Cytat:
2007-12-15 19:10:46, cybul pisze:
Teraz tylko zadbac o strone wizualna i bedzie zajebioza;D


a tej chyba nigdy nie będzie znając druciarke pawła

no effence!!
  
 
cybul wrzucaj na youtuba nawet 3gp z komorki i yak bedzie gadac
  
 
sorka za slaba jakosc ale bylo ciemno i krecone telem... taki spontan dodatkowo bylo rozjasniane... film....----> http://pl.youtube.com/watch?v=Ix8pOGWcieI <----tylko trzeba sie bardzo dokladnie przyjzec zeby zobaczyc wskazowke;D



[ wiadomość edytowana przez: cybul dnia 2007-12-16 12:31:26 ]
  
 
a tak z ciekawości spytam jakie prędkości na poszczególnych biegach są bo chciałem porównać jak to wychodzi różnica z 1.1
  
 
Cytat:
2007-12-15 22:23:15, CEHU pisze:
a tej chyba nigdy nie będzie znając druciarke pawła no effence!!



Ty sie misiu o Ty nie mart, przynajmniej to juz jezdzi a nie stoij i robi sie 2 rok
pozdrawiam
  
 
sorry ale nie stoi nie stoi tylko cały czas jeździ, a wole dłużej ale raz i porządnie a nie co dwa dni leżeć pod samochodem.
  
 
tu już nie ma sensu bawić sie w wygląd bo jak ro...... to chociaż nie będzie szkoda
tylko ma to jeździć i sie nie psuć

dziwę sie lodżią którzy piszą komentarze typu
"kompa jeszcze czyms tam bym przykrył (jakas plastikowa obudowa), obrotek- znam wiele sposobów na lepszy montaz tego tłumiczek- czemu nie puściłeś go w zasadzie z prawej str. auta?"

a z tego co wiem to "wrc126p " to już nie leży co 2 dni pod autem tylko piłuje boba
  
 


[ wiadomość edytowana przez: wrc126p dnia 2007-12-16 13:59:10 ]
  
 
jedni wolą jechać po bandzie i nie patrzeć na wypolerowany lakier, drudzy wola pieścić zabawki w garażu, tylko czemu ci drudzy rzucają takie zazdrosne komentarze?
  
 
trzeba przyznać że podpis Wurca ,,albo bokiem albo wcale" jest z tym malcem i kierowcą w 100% zgodne;D a mimo swojego niezbyt ,,swiezego" wygladu ludzie sie interesuja malcem;p jeden na światłach a drugi na stacji;D w ciagu 20minut jam macie budowac swapy to tylko 1.2 MPI
  
 
Cytat:
2007-12-16 22:55:33, cybul pisze:
jam macie budowac swapy to tylko 1.2 MPI



albo mocniejsze
  
 
Cytat:
2007-12-16 22:55:33, cybul pisze:
jam macie budowac swapy to tylko 1.2 MPI


sugerujesz żeby swapować swapy?
  
 
nie ma sensu piescic samochod bo w praktyce auto na 4 bilach klatka, itp, swapik rozejdzie sie buda i bedzie potem płacz ze trzeba wymieniac bude albo ratowac ta co mamy,
przede wszytkim to ma jezdzic nie wygladac
Ps: czekam az sebcyc zrobi swojego 1.2 16v to dopiero bedzie zamiatacz,
  
 
Malec daje radę w przeciwieństwie do mojej 903 której czegoś brakuje.
Ciekaw jestem jak długo skrzynia wytrzyma.
Co do sebcyca 1.2 16v to ja również czekam zniecierpliwiony.
  
 
Pare danych:

0-100km/h -- 7.96s.
0-120km/h -- 14.13s
0-140km/h -- 20.56s

Max 163km/h
  
 
Te setne czesci sekundy to czym mierzone?
  
 
zegarkiem