Pożegnanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Drodzy Koledzy 28 grudnia udaję się do usa gdzie będzie czekał na mnie mój statek na którym spędzę najbliższe 6 miesięcy co zmusza mnie do zawieszenia mojej dzaiałalności klubowej na ten okres. Dlatego życze wszystkim udanych modyfikacji ład ciekawych i licznych spotkań i zlotów oraz radości z jazdy.

Do zobaczenia w lipcu! pozdrawiam OSS
  
 
Witam
OSS, będziemy na Ciebie czekac... stopy wody pod kilem i pomyślnych wiatrów
to co prawda zyczenia zeglarskie, ale kiedyś, kiedy staki były drewniane i pedzone zaglem, takze były dla marynarzy
  
 
Trzym sie cieplo!
  
 
pomyślnych wiatrów i uważaj na rekiny
  
 
cholera... jakoś w tym czasie Queen Mary II wypływa...

OSS: do zobaczenia, trzymaj się ciepło.
  
 
To i ja sie pozegnam mimo ze cie nie znam jeszcze osobiscie ale jak klub to klub.Moj tata tez jest marynarzem i wiem co to zegnac sie na 6 miechow!
P.S.ale wiem co to tez witac sie po 6 miechach!!!

[ wiadomość edytowana przez: Resor dnia 2003-12-22 21:02:01 ]
  
 
Trzymaj sie OSS, przychylnych wiatrow i miloego pobytu w Stanach.
  
 
sorki ale ten watek powinien chyba miec tytuł: DO ZOBACZENIA a nie POŻEGNANIE bo brzmi to tak jakbyśmy sie mieli juz nigdy nie zobaczyć,usłyszeć itd.

p.s. no chyba ze OSS wybiera sie na rejs "titanikiem"
  
 
Adios!!! Do zobaczenia za 6 miesiecy. Pomyślnych wiatrów i mało upierdliwych filipińców
  
 
Pozdrówki Oss - a jak będziesz miał na statku dostęp do internetu - daj znać , gdzie jesteś
Powodzenia
paweł
  
 
No to do zobaczenia za 6 miechow!Trzymaj sie!
  
 
Trzymaj się .
Do zobaczyska.........................
za pół roku (troche długo )

ps
kto się będzie opiekował twoją LaDną?Będzie stała niejeżdzona??
  
 
Wracaj cały i zdrowy
  
 
Wszystkiego najlepszego w NOWYM ROKU !!!

Ps. OSS milego rejsu i milych wspomnien Nie zapomnij tego udokumentowac na foto.
  
 
udanego lotu a później rejsu !!!
no i oczywiście czekamy na Twój powrót w Lipcu
Powodzenia
  
 
Witam nadszedl czas ze znowu musze wstawic Lade do garazu na 5 miesiecy i wyplynac w rejs... plusem jest to ze znowu plyne na karaiby i zime spedze w tropikach (w sumie juz trzecia z kolei), wiec zycze kolegom udanych zabaw Ladami na sniegu i dozobaczenia w kwietniu...

Pozdr OSS
  
 
Jak chcesz moge sie zaopiekować twoja ładą podczas twojej nieobecności

Pomyślnych wiatrów!!!
  
 
No co Ty OSS znowu wybywasz
  
 
do zobaczyska OSS, stopy wody pod kilem.
  
 
Udanego rejsu i do szybkiego zobaczenia