Moj Poldi - FOTO - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-06-13 20:15:23, VDC pisze:
Mokry tylko bez takich Ta laweta tam poprostu parkuje

A jak wam sie ten VT podoba ??

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: VDC dnia 2003-06-13 20:16:05 ]


hehe ok trafiła kosa na kamień
VT ma wyrąbiste fele z parapetem

[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2003-06-13 20:44:46 ]
  
 
VDC,a na masce to piorun kulisty? Gratuluję-bardzo ładny Poldzio!
  
 
Hmm... widzę, że świętujecie umycie samochodu. Cekawe co ja mam powiedzieć skoro mój polonez jest myty minumum 1 raz w tygodniu. Po każdym myciu jest pastowany i woskowany i polerowany,a każdy plastikowy element jest naczerniany. Kumple mówią, że jest to najczystsze auto w Krakowie. Na dodatek w zimie po kazdej jeździe spułkuję drzwi i dolną częśc nadwozia. Może i to jest śmieszne, ale samochód ma 8 lat.... a zdjęcia macie w profilu - rdzy nie ma i jeszcze długo nie będzie.

P.S. Wiem, że na punkcie czystości samochodu mam zajoba na mózgu... ale cóż.

Aha..... jak widzę, że samochód jest czysty a felgi i chlapacze są brudne.... TO MNIE KU...WICA BIERZE ....

i tym miłym akcenetem kończę
  
 
Aha VDC... co to za logo masz na atrapie tego poldka ?.... upadłe FSO ?
  
 
VDC Kolpaki i przeciwmgielne ! ale to juz
  
 
Cytat:
2003-06-14 23:56:26, Waga pisze:
... co ja mam powiedzieć skoro mój polonez jest myty minumum 1 raz w tygodniu. Po każdym myciu jest pastowany i woskowany i polerowany....
P.S. Wiem, że na punkcie czystości samochodu mam zajoba na mózgu... ale cóż.


Waga woskujesz auto raz w tygodniu?? Czyli 52 razy na rok, przez 8 lat to daje 416 pastowań. Zakładając średnio że puszka pasty kosztuje 15 zł (ale pewnie używasz o wiele droższego castrola) to za tą sumę pieniążków kupił byś sobie nowe auto Tio wszystko przy założeniu że myjesz auto tylko raz w tygodniu a nie miniimum raz
Uważaj żebyś się nie dopastował do blachy
Ale tak na marginesie to poldek wygląda super!
pozdrowienia

[ wiadomość edytowana przez: Mokry dnia 2003-06-15 10:15:41 ]
  
 
Mokry, używam Rainbow Wax'a z olejkiem jojoba (takim samym jak do twarzy) - SERIO ! ... pasta taka nie narusza powłoki lakierniczej, a puszka kosztuje 12 zł.
  
 
Waga gratulje ladnego masz kadilaka a znaczek he bylwklejony rok temu "na chwile" bo tego kółeczka wogole ma nie byc tylko chromowany znaczek kółeczho fso na srodku na siatce i po prawej chromowany napis FSO - Borewicz Style

MaciekW kolapaki to jak juz pisalem poluje na te felgi a halogeny hmm nie wiem czemu sie ladnie nie blyszcza sa prawie nówki i byly myte ??

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: VDC dnia 2003-06-15 15:43:10 ]
  
 
Sorka że tak się wcinam i chwalę Co powiecie na Virtual Tuning mojego bolidu ......zdjęcie nr 1 w moim profilu z góry dzięki za wyrozumiałość )
  
 
niestety lakiernik nie wyrobł sie na czas
ale udało mi sie pstryknąć kilka szpiegowskich fotek które znajdziecie otrzywuście w moim profilu
  
 
No piekny bolid bodziot

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Uwielbiam fotki z warsztatu, mógłbym je oglądać całymi dniami.


[ wiadomość edytowana przez: -Wilu- dnia 2004-02-21 17:59:27 ]
  
 
Rozebrany do rosołu-bedziesz miał chociaż zrobiony os podstaw.
  
 
No bardzo ładnie się to zapowiada.Gratuluję BodzioT Będzie piękny i szybki borewicz
  
 
Cytat:
2003-06-14 23:56:26, Waga pisze:


P.S. Wiem, że na punkcie czystości samochodu mam zajoba na mózgu... ale cóż.




już niedługo będą dla takich jak My produkowac specjalne tabletki, NICORETE na fajki... na czystośc samochodu.... PICURETE.... (od PICowania)

ale co jak co.... ale czysty samochód (a fele to podstawa ) jest podstawą aby wyjechać z parkingu (garażu) bez tego - jak brudny to wstyd!
  
 
Bodziot PIĘKNY
  
 
cieszy me serce ze wam sie podoba moj polonezik a w sumie powinienem go nazwać YelowPoldi bo jak sie domyślacie bedzie zólty

teraz tylko zebrać odpowiednie czesci potem wszystko szłożyć do kupy i cieszyć sie jazdą
  
 
Cytat:
2004-02-21 23:03:16, bodziot pisze:


teraz tylko zebrać odpowiednie czesci potem wszystko szłożyć do kupy i cieszyć sie jazdą



a ile Ci jeszcze częsci zostanie
  
 
Cytat:
2004-02-22 09:09:43, polonezcaro pisze:
Cytat:
2004-02-21 23:03:16, bodziot pisze:


teraz tylko zebrać odpowiednie czesci potem wszystko szłożyć do kupy i cieszyć sie jazdą



a ile Ci jeszcze częsci zostanie



raczej nie zostana

  
 
No Poldi wraca do formy,już nie mogę się doczekać jego fotek po lakierowaniu .