Moj Poldi - FOTO - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
e no w czrnym macie to tylko maska - reszta w każdym inym kolorze z palety FSO ( tzn nei takiś tak wściekły pomarańcz ) ...

a cały czarny mat - blllleeeeeeee paskuda , ale jak się komuś podoba - jego sprawa to jego nie będzie widać wieczorami
  
 
Hmm ... Ciekawie to może nawet wyglądać w czarnym macie. Gdyby był ładnie położony lakier to nawet, nawet. Ale chromy koniecznie na błysk, no i chromowane Mangelsy. Jeszcze tylko tył podnieśc i efekt byłby ciekawy
  
 
Wierzcie mi ze by sie extra prezentowal w czarnym macie po calosci

Widzialem juz kilka autek w takim kolorze i super wygladaly.

Ja jak tylko zfinalizuje tranzakcje mojego niu szatana to szukam farby wiecie jakiej czarny mat

pozdr
  
 
Cytat:
2004-03-02 22:31:46, thaniel pisze:
Wierzcie mi ze by sie extra prezentowal w czarnym macie po calosci

Widzialem juz kilka autek w takim kolorze i super wygladaly.

Ja jak tylko zfinalizuje tranzakcje mojego niu szatana to szukam farby wiecie jakiej czarny mat

pozdr


a można wiedzięć co kupujesz?, co robisz z caruskiem?
  
 
W Poldkim musze zrobic pare pierdolek i niestety na sprzedaz ehh jakbym mial gdzie go trzymac (garaz) to bym go nie sprzedawal.

A co kupuje poluje na suzuki samuraja mam juz jednego mocno na oku ale nie chce zapeszac

pozdr
  
 
napewno bedzie błyszczący

bo co ciekawe ze jak widze auto czarny mat to moje zadanie to ze został pomalowany za flaszke denaturatu
natomiast czarny błysk to jest najwyrzsza szkoła jazdy dla lakiernika bo wychodzi wszystko kazde niedociągniecie blachy oraz przygotowania
  
 
Zeby zrobic dobrego mata tez troche sie trzeba nameczyc fakt ze mniej niz blysku ale tez trzeba

pozdr
  
 
Cytat:
2004-03-03 13:38:05, bodziot pisze:
napewno bedzie błyszczący

bo co ciekawe ze jak widze auto czarny mat to moje zadanie to ze został pomalowany za flaszke denaturatu
natomiast czarny błysk to jest najwyrzsza szkoła jazdy dla lakiernika bo wychodzi wszystko kazde niedociągniecie blachy oraz przygotowania



I tak trzymaj, tylko już koloru nie zmieniaj (czrny błyszczący będzie PIKNY).
  
 
Kiedyś na Zaspie stał piekny czarny błyszczący borewicz z chromami i czarnymi szybkami-poezja
  
 
Cytat:
2004-03-02 22:47:15, thaniel pisze:

A co kupuje poluje na suzuki samuraja mam juz jednego mocno na oku ale nie chce zapeszac

pozdr



Dejmet chyba zapeszylem ktos mi go sprzatnal z przed nosa :|

pozdr

p.s. czarny "błysk" tez bedzie gites
  
 
i stała sie chwila na która czekałem od 8 miesiecy poldzio wyjechał z nowym lakierem na swym wyremontowanym nadwoziu

odrazu powiem ze stałem sie ofiara głuiego żartu w wykonaniu mojego brata i poldek nie jest czarny

a jaki sami mozecie sprawdzic

widok z przodu


widok z tyłu


i rzut oka na moje nowe felgi



zdjecia były robione w warsztacie wiec nie odają do konca odcienia a i lakier wymaga jeszce polerowania ale zapowiada sie ze bedzie exstra wyglądał

autko znajduje sie juz w gararzu i od poniediałku zacznie sie trudna operacja złożenia go do kupy
  
 
Heh Bodziot, jak szukalem swojego poloneza to widzialem takiego, Caro 96 jak dzwonilem i pytalem o niego to gosciu na pytanie: czy lakier jest oryginalny odpowiedzial: baaaarodzo oryginalny... stwierdzilem ze jakis walniety, ale jak zobaczylem auto to zrozumialem
Nie twierdzie ze jest brzydki ale kolorek pasuje raczej kobiecie - ja bym takiego nie chcial...
  
 
w sumie troche masz racje bo jest troche za jasny oraz za pastelowy ale nie jest strasznie zły w rzeczywistości wyglada troche lepiej

pozatym cieżko ocenić wybierając kolor jak bedzie on wyglądał na polonezie



[ wiadomość edytowana przez: BodzioT dnia 2004-03-06 19:26:53 ]
  
 
Heh Bodzio to ci braciszek zrobił kawał - masz teraz "gołąbka" , czarny byłby miodzio - za mną od kilku tygodni "chodzi" czarny polonez C - stoi taki u mnie na osiedlu (w kolorze beżowym) i marnieje - jak bym miał kase to bym odnalazł właściciela, odkupił pomalował na czarno dodał chromu i wtedy byłoby
  
 
Ale ładniutki
  
 
Kolor moze nie powala na kolana, ale jest oryginalny i ciezko bedzie podobnego znalezc, a to tez jest wazne. No i jest NOWY wic nie bedzie problemu z blacharka przez dluzszy czas. No i pewnie cieszysz sie bardzo Gratulacje
  
 
bo tojest dziwny kolor

jednym sie strasznie podoba a innym nie

jako przykład zacytuje moja matke

"niedość ze ch..y samochód to w dodatku pomalowany na naj ch...y kolor"

ale dla mojej mamy najleprze zastosowanie poloneza jest to ze można go przetopić na żyletki
  
 
Mnie się podoba. Czarne i nabłyszczone listwy , klamki , lusterka , opony będą ładnie kontrastować z błękitem. Faktycznie w 1996 roku była krótka seria Caro w podobnym kolorku jak ten Poldek biodziota.
  
 
Bodziot - ile wyszło lakieru na całego Poldka?
Widzę,że malowaliście go całego,łącznie z komorami i wnękami - za parę dni to samo czeka mojego Fiata i się zastanawiam czy kupić 3 czy 4 litry

Jaką farbą był malowany poldek - akrylem czy zwykłą "przemysłówką"?
  
 
Cytat:
2004-03-06 20:37:56, Remias pisze:
Bodziot - ile wyszło lakieru na całego Poldka?
Widzę,że malowaliście go całego,łącznie z komorami i wnękami - za parę dni to samo czeka mojego Fiata i się zastanawiam czy kupić 3 czy 4 litry

Jaką farbą był malowany poldek - akrylem czy zwykłą "przemysłówką"?



moge sie zapytać w poniedziałek gdyż lakiernik przywieźie mi reszte szpejów do poldzia