Moj Poldi - FOTO - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mi sie kolorek podoba, do tego te felgi i jest miodzio.
  
 
Do poldka borewicza to moim zdaniem najlepiej pasują takie kolory jak: pomarańczowy, groszkowy, biały, srebrny metalik, wiśniowy


Ale ten też nie jest zły kawał dobrej roboty został zrobiony.
  
 
mój poldek nie tak dawno wyglądał podobnie... całkowita zmiana koloru z zielonkawego na grafit metalik... ale ten Twój jest też całkiem całkiem...
  
 
Cytat:
2004-03-07 00:28:24, Trojan1000 pisze:
Do poldka borewicza to moim zdaniem najlepiej pasują takie kolory jak: pomarańczowy, groszkowy, biały, srebrny metalik, wiśniowy


Ale ten też nie jest zły kawał dobrej roboty został zrobiony.



mnie sie te kolory niepodobają

dla mnie najładniej wyglada Angielski błekit rajdowy ale jest on potwornie drogi bo wychodzi ok 500 zł za puszke (a na poldka wejdzie ok 5)
  
 
BodzioT a jakiego rozmiaru masz felgi?
  
 
kolor jest naprawdę fajny, mi sie bardzo podoba.
Z czarnymi i chromowanymi elemantami, oraz z tymi felgami będzie wyglądał przefajnie.
Gratuluję zapału i pracy włożonej w autko!
  
 
Cytat:
2004-03-07 10:09:48, bodziot pisze:
Cytat:
2004-03-07 00:28:24, Trojan1000 pisze:
Do poldka borewicza to moim zdaniem najlepiej pasują takie kolory jak: pomarańczowy, groszkowy, biały, srebrny metalik, wiśniowy


Ale ten też nie jest zły kawał dobrej roboty został zrobiony.



mnie sie te kolory niepodobają

dla mnie najładniej wyglada Angielski błekit rajdowy ale jest on potwornie drogi bo wychodzi ok 500 zł za puszke (a na poldka wejdzie ok 5)



A jak dokładnie wygląda ten kolor bo go nie kojarze??
  
 
Cytat:
2004-03-07 13:12:01, Trojan1000 pisze:
A jak dokładnie wygląda ten kolor bo go nie kojarze??


poszukam zdjec

ale na ten kolor były malowane Mini a ostatnio Vipery
  
 
Kolorek jest ładny a po całkowitym skręceniu całości na pewno będzie robił duuuuże wrażenie
  
 
Cytat:
2004-03-07 14:41:19, bodziot pisze:
Cytat:
2004-03-07 13:12:01, Trojan1000 pisze:
A jak dokładnie wygląda ten kolor bo go nie kojarze??


poszukam zdjec

ale na ten kolor były malowane Mini a ostatnio Vipery



Czy to ten kolor??



Czy raczej ten kolorek??


A może jednak ten kolorek??


jeszcze kilka odcieni znalazłem







Moim zdaniem ten kolorek pasuje świetnie do poldka borewicza ale najlepiej to on pasuje do DFa




Co do twojego borewicza i tego koloru to uważam że lepiej on pasuje do carówki niż do twojego sprzęta ale ogólnie to może być.


[ wiadomość edytowana przez: Trojan1000 dnia 2004-03-07 15:42:43 ]
  
 
Mnie sie teraz znacznie bardziej podoba ten kolor niż ten poprzedni szaro minowo rudy Chyba podobny odcień błekitu miały fiaty 126 elx. BodzioT kiedy go zobaczę live??
  
 
Cytat:
2004-03-08 10:11:54, Mokry pisze:
Mnie sie teraz znacznie bardziej podoba ten kolor niż ten poprzedni szaro minowo rudy Chyba podobny odcień błekitu miały fiaty 126 elx. BodzioT kiedy go zobaczę live??


podczas paćkania podłogi
  
 
Mi się ten kolor podoba,mój"borewicz" miał podobny .