PŁOTKI 2007 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jaki tam od razu sprzęt, taka mała wędeczka.
  
 
Berecik, nie udawaj, i tak wszyscy wiedzą, że kable pod napięciem do jeziora wrzucisz i wszystkie ryby Twoje
  
 
Cytat:
Berecik, nie udawaj, i tak wszyscy wiedzą, że kable pod napięciem do jeziora wrzucisz i wszystkie ryby Twoje



Co mi pan tu amputuje. Ja kłusuje tylko na karbit.
  
 
Czas na łowienie będzie między jedną a drugą butelką
  
 
Siemanko!!
Berecik: jeziorko nalezy do PZW.
pozdr
  
 
Zamykam listę na koszulki. Dziękuję wszystkim za wpłaty i przelewy. W przeciągu trzech tygodni koszulki powinny być gotowe.
  
 
Jako, że już będę pracował na miejscu mam zamiar wyjeżdżać do Płotek w piątek ok godz. 17-tej. Co wy na to?
  
 
To jest sluszna godzina. My chcemy kolo 18
  
 
Siemanko!!
Zamieszczam liste chetnych, wszystkich ktorzy wykazali jakas inicjatywe na przyjazd (zakup koszulki okolicznosciowej łaczy sie z checia przyjazdu) i chcialbym ja w miare szybko zweryfikowac Bo nie wiem czy czasem jeszcze jednego domku niedomowic
Lista:
Mateoos i Kinga
Jacek 94 i Ala
Laffar i Emilka ?
Kroolik
Krasek i Aga ?
Rawuk i Ela
Camaro
Tony i Edyta
Berecik ?
Bolima + 2 znajomych
Eddek MKP ?
Dr Przemek
Gremlin ?
Fabiarz ?
Janisz
Kiler i Justyna ?
Leon ?
Czeczun + 2 znajomych
Rekus
Najebab ?
Leeyo
Pemek ?
Rafał7R ?
Domel i Edyta
Boczek 1851 ?
Mario 128 ?
Homzik
Orzech
Troll z dziewczyna
Vievior i Kasia + moja siostra z mezem + 3 znajomych

Prosilbym osoby wymienione z "?" o priv czy beda czy nie (reszta ja dobrze pamietam na 100% bedzie jesli sie myle wiadomo priv ) i jesli beda to na 1 czy 2 noce. PILNE!!!.Jesli kogos pominalem tez prosze o priv.
Ale bedzie BIBA
pozdro
  
 
Ja, tak jak napisalem przyjezdzam w 3 osoby i siedzimy w osrodku az do poniedzialku...
  
 
Jaki będzie czas przejazdu ? Bo moja padlina to już do ściganctwa się nie nadaje.
  
 
Dwie osoby i też może do poniedziałku...
  
 
2-2,5 godz. Chyba
  
 
Ze Szczecina do Płotek jest około 180 kilometrów. Można dojechać w dwie godziny szybkim tempem, można w trzy tempem spacerowym.

Ja wybieram tempo spacerowo-wycieczkowe, godziny wyjazdu jeszcze nie znam. Zabieram Nabauaba ze Stargardu.
  
 
Koszulki są już gotowe. Nie mam żadnych nadmiarowych egzemplarzy. Będę zbierał dopłaty na miejscu więc proszę nie wydawać całej kasy na browary.
  
 
Też raczej będę się przemieszczał tempem spacerowym. Na wszelki wypadek kupie parę typowych części zamiennych, nie zaszkodzi.
  
 
Berecik, o której masz zamiar jechać?
  
 
Nie mam najmniejszego pojęcia.
  
 
To tak jak ja. Spotkajmy się na ul. Celnej, tylko się nie spóźnij.
  
 
To będę tak mniej wiecej. Będę czekał 15 min studenckich.