SPRAWA DLA REPORTERA

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widzialem w TV zapowiedz czwartkowej "SPRAWY DLA REPORTERA" ma byc o naszym kochanym Zeraniu i FSO.POLECAM
  
 
Fabryka była chyba nie do uratowania , kupili Koreańce żeby mieć ulgę celną i sprowadzać swoją produkcję... Gdyby kupili angole to pewnie by ją zamknęli bo sami mieli też duże problemy... Forda załoga nie chciała bo otwarcie mówili że 60% składu zwolnią, w ten sposób w Fso prauje teraz.... no wałaśnie ciekawe...

Kto był jeszcze zainteresowany Żeraniem? Citroen?

macmind
  
 
Ciekawe ile inwektyw padnie pod adresem kitajców
  
 
A ile pod adresem rządu....
  
 
Mi tam kitajcwe nie zawadzaja gdyby tylko robili co obiecali...
A tak to co oni robią próbują sprzedać nam jakieś nexie/lanosy mowiąc ze to samochody lepsze od poloneza ... potem naszego szarika czy innego burka przyprawiaja i serwują jako cielęcinę...

Kurde az sie żygać chce...


macmind
  
 
polecam artykul w NIE z tego tygodnia. na pierwsze stronie artykul o fso i machlojach z dtu. krew mrozi sie w zylach.
pagan
  
 
No to może być "hardcore" ciekawe jakich polityków zaprosi P.Jaworowicz do programu, może "młodą lewicę" - patrz post Ratujmy FSO

pagan - sprawa przekrętku w DTU była głośna kilkanaście dni temu wtedy pojawiało się słynne określenie "ordynacka" po tym co sie w dzieje na szczytach władzy w kraju w okresie kilkunastu miesięcy normalnie ma się dość, SLD zrobiło z naszego kraju "państwo kolesi"
  
 
Ja tego chyba nie obejrzę jeszcze mi serce pęknie...
  
 
Cytat:
2003-07-09 11:09:33, GDA pisze:
No to może być "hardcore" ciekawe jakich polityków zaprosi P.Jaworowicz do programu, może "młodą lewicę" - patrz post Ratujmy FSO

SLD zrobiło z naszego kraju "państwo kolesi"



Chyba Nową lewice

Panstwo kolesi to mamy w spadku po porzedniej koalicji szkoda tylko ze SLD nie zrozumialo powodu totalnej kleski prawicy w wyborach i idzie ta samą drogą
  
 
Ciekawe, czy wspomną o nas, ludziach, którzy próbują ni dopuścić do tego by zapomniano te samochody.
  
 
Jeszcze jest czas aby przypomniec o nas bo dyskusja w studio jest chyba na zywo
  
 
Cytat:
Mebig pisze:
Ciekawe, czy wspomną o nas, ludziach, którzy próbują ni dopuścić do tego by zapomniano te samochody.


Cytat:
road_runner pisze:
Jeszcze jest czas aby przypomniec o nas bo dyskusja w studio jest chyba na zywo


Bardzo ciekawe koncepcje Panowie ale czy znajdzie sie wśród Nas chętny do udziału w takim programie - gdyby program odbywał sie w studio ośrodka TVP w Gdańsku napewno bym tam był
  
 
Cytat:
2003-07-09 11:54:54, GDA pisze:
Bardzo ciekawe koncepcje Panowie ale czy znajdzie sie wśród Nas chętny do udziału w takim programie - gdyby program odbywał sie w studio ośrodka TVP w Gdańsku napewno bym tam był


No problema wkoncu osrodki regionalne nieraz łacza sie na zywo
  
 
panowie, w tym kraju nie trzeba byc jasnowidzem, wystarczy byc pesymista. wszystko szlag trafi.
pagan
  
 
14 sierpnia ma być "sprawa dla reportera" o mojej szkole ( byłej szkole wyższej ) ... Nawet ja będę coś mówił ... nie wiem co... ale będę ... ha !
  
 
No i co to by dało jakby Ktos z Nas był w programie. Co by powiedział- że kocha produkty z FSO i cos z tą sytuacja trzeba zrobić, nowy inwestor i takie tam pierdy.
Nam pozostaje tylko dbać o auta, spotykac się między sobą i z byłymi pracownikami FSO itp.
Wygląda na to że 40 mln naród nie będzie produkował swojego auta.
Naszą specjalnością za to jest przepraszanie wszystkich i za wszystko- a to Żydów za Jedwabne, teraz Ukraińców za Wołyń a Nas ku..a nikt nie przeprasza.
Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2003-07-09 17:39:00, Mach pisze:
No i co to by dało jakby Ktos z Nas był w programie. Co by powiedział- że kocha produkty z FSO i cos z tą sytuacja trzeba zrobić, nowy inwestor i takie tam pierdy.
Nam pozostaje tylko dbać o auta, spotykac się między sobą i z byłymi pracownikami FSO itp.
Wygląda na to że 40 mln naród nie będzie produkował swojego auta.
Naszą specjalnością za to jest przepraszanie wszystkich i za wszystko- a to Żydów za Jedwabne, teraz Ukraińców za Wołyń a Nas ku..a nikt nie przeprasza.
Pozdrawiam.



HOUGH !!!!
  
 
Cytat:
2003-07-09 17:39:00, Mach pisze:
(...)
Naszą specjalnością za to jest przepraszanie wszystkich i za wszystko- a to Żydów za Jedwabne, teraz Ukraińców za Wołyń
(...)



Jeszcze nie przepraszali za ... Bawełniane
  
 
mach, i ty masz racje.
pagan
  
 
Cytat:
2003-07-09 17:39:00, Mach pisze:
Naszą specjalnością za to jest przepraszanie wszystkich i za wszystko- a to Żydów za Jedwabne, teraz Ukraińców za Wołyń a Nas ku..a nikt nie przeprasza.
Pozdrawiam.



Jesteśmy odpowiedzialni za wszystko. Począwszy od wojen religijnych a skończywszy na raku macicy.

Nie odpowiadamy tylko za: gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz.


Wracając do tematu. Jak mawiał Boguś L. bandytą to ja mogę być ale nie politykiem i zupełnie się w to nie mieszam.

Pomimo to, obserwując sytuację z ostatnich kilkunastu lat, to dochodzę do wniosku ( i nie tylko ja), że kto by w tym kraju nie rządził, to i tak będzie tak samo.

Tak jest już natura Polaka.

Zamknięcie fabryki na Żeraniu, tak jak i wielu innych fabryk, podyktowane jest względami gospodarczymi, które to z kolei są podyktowane sprawami politycznymi i tak się kółko zamyka. Jest to już tylko kwestia czasu.

Wstyd mi tylko, że moje dziecko będzie dorastać w takim kraju. Wstyd i hańba.