[Snale]owóz, brum brum papa - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-08-31 09:34:00, Maisto2 pisze:
Nie miasto tylko Maisto



Sorry, czeski błąd
  
 
Cytat:
2007-08-29 19:26:34, -OMEN- pisze:
Widzę Snale, że zaczynasz dostrzegać uroki gleby . Na progi jednak uważaj, klejenie tego sporo kosztuje i szkoda zniszczyć taki rarytas.



Niestety stało się... jeden próg odniósł ciężkie obrażenia w starciu z deską wjazdową do ojcowego garażu, ale dzięki Fryśkowi jest już wyreanimowany i powoli wraca do zdrowia, a korzystając z tego że są zdjęte, to pójdą w lakier razem ze zderzakiem (muszę się wreszcie za to chwycić)

W między czasie autko dostało nowe głośniki na tył, Alpine 6x9, grają bardzo fajnie

Poza tym, zabieram się za przygotowania do zimy. Zimówki już są, trzeba będzie jeszcze zreanimować stary zderzak, bo z nowego szpachla może odpaść przy spotkaniu z lodem.
  
 
Ściągnij Walduś tą Driverke z klapy. Ja rozumiem promowanie klubu, ale przesada też jest niezdrowa
  
 
Cytat:
2007-11-05 22:28:16, Wojo pisze:
Ściągnij Walduś tą Driverke z klapy. Ja rozumiem promowanie klubu, ale przesada też jest niezdrowa



Na pewno wyleci ale ostatnio zawsze mi coś wypada i nawet nie ma czasu kabli WN wymienić, ale zrobi się na pewno
  
 


  
 
Waldi, Ty masz 17" zimówki ?
  
 
Nie, zimówki 13, ale to już gadżecik na nowy sezon

A tak nawiasem mówiąc:

KLIKNIJ MNIE
  
 
pięknie
tylko ta maska to masakra jest
  
 
  
 
superzaste fele
  
 
Moim zdaniem Ess się teraz prezentuję super
  
 
uwielbiam duze fele
pieknie sie prezentuje
  
 
Snale super fele, chyba jedne z najładniejszych do essa .

No to Snale z cichej wody, zrobił nam się prawdziwy tuningowy kiler .

Pozatym wydaje mi się, że już nacieszyłeś się tymi matami, ale czas to polakierować .
Można pokombinować z matowymi bajerami, ale wydaje mi się, że nic nie zastąpi pięknego błyszczącego lakieru.
Polkieruj więc te części, resztę przepoleruj i będzie jeszcze piękniej.

Co do trafionego progu, wielka szkoda, ale takie już jest życie tuningowca w Polsce - albo jest ładnie, albo praktycznie .
  
 
no ladny rarytasik prezentuaj sie pieknie a powiedz mi jak z nadkolami z tylu ??
 
 
moze kiedys te fele i do mnie trafia..
  
 
  
 
Fajnie się czyta takie komentarze

Omeś lakierował będę na wiosnę zderzak i progi. Miałem teraz jeszcze to robić, ale nie mam możliwości. Chce sam to rzucić w lakier, ale nie mam na tyle ciepłego garażu. Poza tym maska na 99% zostaje w macie

Aduś, bez problemu


[ wiadomość edytowana przez: Snale dnia 2007-11-29 23:15:28 ]
  
 
Cytat:
Poza tym maska na 99% zostaje w macie



i jedyna słuszna decyzja
  
 
Waldi tak mi się skojarzyło...

"...Z dużymi rozmiarami kół jest jak z condomami w rozmiarze XL- Krótka chwila dobrej autoprezentacji nie jest warta późniejszych kłopotów." - Krzysztof Hołowczyc

  
 
Cytat:
2007-11-19 21:07:03, Paulinka pisze:
Waldi tak mi się skojarzyło... "...Z dużymi rozmiarami kół jest jak z condomami w rozmiarze XL- Krótka chwila dobrej autoprezentacji nie jest warta późniejszych kłopotów." - Krzysztof Hołowczyc