Radyjko - opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Wiem,ze jest troche tego typu tematów, ale niestety nie znalazłem tego czego szukam otóz chodzi mi o opinie na temat poniższych modeli radyjek, może ktoś ma, miał albo wie cos o tych modelach byłbym wdzięczny.
PS. Wczesniej miałem JVC KD-S7R, ale dałem go tacie do samochodu. Byłem/jestem z tego radia zadowolony. Chyba że znacie jakies ciekawe modele CD(CD/RW) + AUX
Oto moje typy:
-CLARION
-CLARION
-PIONEER
-PIONEER
-KENWOOD
-SONY
-BLAUPUNKT
-JVC
  
 
-JVC kolega ma takie jest spoko ładnie gra i dobra jest obsługa sam chce sobie takie kupić
  
 
Ja mam PIONEERA deh2820. Radio gra kapitalnie. Ma wielofunkcyjny korektor i ładne brzmienie. W trakcie jazdy jest wygodne w obsłudze. Czyta wszyskie płyty i jest bezawaryjne. Polecam pioneera...
  
 
Ja polecam JVC. Mam KD-SH77R i gra świetnie, łatwy interfejs, przyjemne radyjko. Ogólnie jakoś jestem przekonany do tej firmy...
  
 
JVC... mialem i bylo milo Bylo milo dopoki mi nie skubneli i zmienilem na Blaupunkta. Wtedy takze okazalo sie ze JVC bylo cienkie
Moge ci polecic Blaupunkta napewno, aczkolwiek sam w tym momencie i przy takim dylematcie wszedlbym chyba w zwiazek z Clarionem
  
 
a ja tam jestem za SONY dobry dzwiek i duza moc
  
 
Cytat:
wszedlbym chyba w zwiazek z Clarionem

no własnie słyszałem ze Clarion robi obecnie jedne z lepszych radyjek, ale nie przemawia do mnie sterowanie, w JVC czy Blaupunkcie wszystko jest intuicyjne. Podchodze do radyjka i wiem co gdzie jest, a dzisiaj bawiłem sie clarionem i dzisiaj po raz pierwszy w zyciu nie wiedziałem co wcisnąć tak to ja moge sie bawic w audio domowym a w samochodzie wolałbym jednak nie majstrowac przy ustawieniach
Wiec jesli (według Was) pozostałem radia ustępują znacznie Clarionowi, to jestem w stanie postawic na jakość, ale jeżeli tak nie jest to wolałbym coś o łatwiejszym sterowaniu Pozdro
  
 
tylko Clarion, mam to 268 w mondku, pozytywnie zaskakuje jakością dźwięku, teraz kupiłbym tego 178 ze względu na zewnętrzne Line In.

reszta jest mocno w tyle

Co Waść opowiadasz, obsługa jest bardzo prosta, podłączasz pod stacyjke i śmigasz

[ wiadomość edytowana przez: zajob dnia 2007-05-30 21:29:14 ]
 
 
ja mam JVC KD-G332 i gra niezle nawet lepiej jak sony w sluzbowce

same ustawienia typu zegarek czy poswietlenie jest z MENU chyba jest tam ok 12 pozycji --> po przytrzymaniu dluzej klawisza select

reszta jest dostepna na wierzchu
  
 
ten kenwood co podałes podobno wygrywa ostatnio mnostwo testów (. poszukaj conieco o nim (ma line-in, brak wyjscia na wzmak). jutro zreszta napisze Ci opinie bo bede takiego montował.

pozdro
  
 
DEH-P 2900MP ten pionieer gra niezle mam i jestem zadowolony kolega mi polecjl
  
 
A Alpine?? Wg mnie jedna z najlepszych firm na rynku.Miałem Pioneera, grał ładnie, dobre możliwości korekcyjne. ALE po zamontowaniu Alpine 9848RB w autku okazało się, że głośniki grają czyściej, wyraźniej i są głośniejsze
Przykładowe modele:
9870R
Alpine 9848RB
  
 
Alpine 9848 moge polecić, mam osobiście i gra naprawde super, bedziesz zadowolony , Przed zakupem przegladalem mnostwo opini, testów i jedyna konkurencja byl clarion.

Najtaniej

[ wiadomość edytowana przez: augi dnia 2007-06-04 12:20:04 ]
  
 
A co sadzicie o Alpinie 9854??
  
 
Osobiscie mi sie podoba wyższy model od 9848, większy wyśiwetlacz no i panel wysuwany
  
 
@pepsi_rulz- i jak ten Kenwood??
Zastanawiałem się nad Alpine ale jak dla mnie troche za droga.
  
 
alpine 9812RB super radyjko juz posiadam ten model ponad rok i gra rewelka
  
 
bierz clariona
  
 
witam.

ja od siebie bardzo polecam tego kenwooda. gra duzo fajniej niz ten sony. a cenowo nie jest taki zly - w zasadzie jesli chodzi o firmowe radia to nawet jest jeden z tanszych. pisalem o nim jeszcze w watku obok (prodżekt audio...)

pozdro
  
 
Ja również obstawił bym Kenwooda. U siebie miałem ponad 2 latka i nic się z nim nie działo. Grał bardzo ładnie aczkolwiek po roku odciażony został wzmakie Wszystko ładnie czytał i obsługa była banalna. Teraz mam DVD również Kenwooda, a poprzednie radyjko gra u kolegi, który cieszy się jeszcze bardziej ode mnie bo miał JVC i teraz wie, że jego radio plumkało, a nie grało.