XIV LOB - GRILL - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sewciu ty opłać najpierw miejscówkę na Melexa
  
 
kurde, normalnie jak za danych czasów " pomożecie?? - pomożemy !!!"
LOB to LOB, nie ma to tamto
  
 
Cytat:
kurde, normalnie jak za danych czasów " pomożecie?? - pomożemy !!!"
LOB to LOB, nie ma to tamto

dokładnie nic dodać nic ująć też jestem za.
  
 
Cytat:
2007-06-04 21:37:38, gieroy pisze:
Sewciu ty opłać najpierw miejscówkę na Melexa



Nie opłacę , bo miał ukryty włącznik świateł i musiałem zapierdzielać razem z Immo bez świateł po drodze publicznej o 3.00 w nocy
  
 
Przelewy mam darmowe .
Panowie napiszę krótko jestem w szoku. Ja na nic takiego nie liczyłem, ja myślałem ot będzie coś na małe cóś.
Nie myślałem, iż licytacja zakończy się taką sumą. Szczególnie, że była strasznie zażarta, godni przeciwnicy stanęli naprzeciw siebie.

Kasa z licytacji i tego co niechcecie pojdzie tylko i wyłącznie na organizacje kolejny zlotów. Jak wiecie robimy all w własnym zakresie. Kasa będzie zainwestowana a jakże .

A "tego od pucharów" to podchodzę już z 4 miechy lecz jest nie ugięty. Znaczy się trzeba jakiś myk zrobić .

Co do pucharów to macie racje są wspaniale i wykonane efektownie, mam już dwa, ostatni okupiony awarią auta (pośrednio)...czysty lans .

Pucharki miejmy nadzieję, iż takie będą nadal.
(Mayster nie bij ale LOB Cię prosi!!!)
  
 
również moja kasa zostaje do dyspozycji klubu
  
 
Również przyłączam się do ściepy.
Mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli podziwiać nowe dzieła Maystra !
  
 
Cytat:
2007-06-04 19:05:21, fomin pisze:
proponuje pokupić (...) i obdarować człowieka który zrobił puchary....... co wy na to?



zdecydowanie jestem za!

i oczywiście chętnie dorzucam do puli parę pln
  
 
Na cele klubowe
  
 
A mi proszę odesłać:

Stahu Cóśtam

11 22222222 3333 4444 5555 6666
Bank Gospodarswa Wiejsko-Miejskiego Pacanowo

PS. jaja se oczywista robię


-----------------
Stahu
  
 
Hej

No i kto by pomyślał, że wątek zboczy na takie tory
Cytat:
2007-06-04 19:05:21, fomin pisze:
…proponuje pokupić metaxe 4 litrową z kranikiem i obdarować człowieka który zrobił puchary, przecież nie damy mu do łapy pare zeta, bo to wstyd, a taka flaszke bedzie wspominał długo....... co wy na to?


Nie ukrywam, że jest mi z tego powodu bardzo miło, dzięki „kurczak” i Wszystkim innym za uznanie
Faktem jest, że za kołnierz nie wylewam, a prawdą oczywistą by było, że gdybym się do tej flaszki dorwał to z pewnością długo bym do siebie nie doszedł nie tylko z wrażenia
Chcecie mnie mieć na sumieniu?

Cytat:
2007-06-04 22:03:05, PiotrS pisze:
…A "tego od pucharów" to podchodzę już z 4 miechy lecz jest nie ugięty. Znaczy się trzeba jakiś myk zrobić . Co do pucharów to macie racje są wspaniale i wykonane efektownie…Pucharki miejmy nadzieję, iż takie będą nadal. (Mayster nie bij ale LOB Cię prosi!!!)


Tak, jestem nieugięty ale Wasze uznanie w zupełności rekompensuje mi wkład jakiego dokonałem w ich wykonanie. Naprawdę żaden myk nie jest w tym wypadku konieczny i prosić wcale nie trzeba. W pełni mi wystarczy uznanie jakiego dał wyraz w licytacji Marios i fomin, wielki szacun

Teraz jeszcze trochę reklamy
Dla Tych co nie byli, a chcieliby może zobaczyć o czym tu właściwie mowa.







[ wiadomość edytowana przez: mayster dnia 2007-06-05 01:46:24 ]
  
 
resztę kasy na cele klubowe
  
 
Ja tam sie powtarzal nie bede,bo jak widac sprawa jest jasna,powiem tylko tyle,ze puchary Pierwsza liga i nie ma to tamto jednak sie powtorzylem
  
 
Ze względu na przekroczonie budżetu podczas licytacji, wszelkie zniżki
klubowe zawieszone na okres jednego miesiąca.
  
 
jo tyż sie dokładam do celów LOBowych z moimi drobnymi

pozdrawiam/mpaolos
  
 
No to PiotrS na skrzynię i sprzęgło masz, w końcu będę miał
udziały w EVO.
  
 
Ja również swoją kaskę przeznaczam na cele klubowe!

Pozdrawiam
Klaus10
  
 
E tam zaraz udziały
skrzynię już praktycznie mam a sprzęgło jest super (obecne).
Kolejny kjs też mam zamiar wygrać, więc muszisz cos zrobić w aucie co by lepiej jeździło. Bo nie ważna jest moc tylko dobre hamulce!
  
 
Cytat:
2007-06-07 14:24:02, PiotrS pisze:
E tam zaraz udziały skrzynię już praktycznie mam a sprzęgło jest super (obecne). Kolejny kjs też mam zamiar wygrać, więc muszisz cos zrobić w aucie co by lepiej jeździło. Bo nie ważna jest moc tylko dobre hamulce!



Ważniejsze jest mieć auto serytjne, nie wystające ponad przeciętność, pobiję cię kiedyś seryjnym i głupio ci będzie.
  
 
Mario nigdy głupio mi nie będzie bo nie ma o co.