[MKVII] Maglownica cieknie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie!
Zaczęło kapać z maglownicy. Koszt regeneracji ok. 400 zł. Jednakże można kupić używkę znacznie taniej. Co polecacie? Czy istnieje możliwość zainstalowania maglownicy bez wspomagania? Gdzie polecacie w Krakowie regenerację?

Edit: Zapomniałem zapytać, co się stanie gdy nie oddam do regeneracji i nie będę dolewał oleju. Zapewne zatrze się pompa i wtedy... będę jezdził bez wspomagania?

[ wiadomość edytowana przez: psolarz dnia 2010-03-16 13:15:21 ]
  
 
kolego uzywke na allegro kupisz za 2 stówki szukaj jakiegos sprzedawcy ktory gwarantuje zwrot kasy w przypadku wyciekow



Np TAKA?

[ wiadomość edytowana przez: tgkone dnia 2010-03-16 12:50:32 ]
  
 
Jest to rozwiazanie dosc ryzykowne. Owszem moge dostac zwrot kasy za maglownice ale kosztu robocizny nikt mi nie zwroci. W przypadku, gdy okaze sie ze przekladnia cieknie 200 zl za robocizne pojdzie w bloto. Na razie jezdze jak jest, dolewam oleju. Nikt nie odpowiedzial co sie stanie jak padnie pompa. Tym autem nie pojezdze juz dlugo i wolalbym uniknac zbednych kosztow. Jezeli brak oleju zwiazany jest tylko z brakiem wspomagania to swietnie. Ewentualnie czy mozna by wylaczyc pompe?
  
 
ja kupilem uzywke tutaj na forum za 130 zl mechanik za przekladke wzial 50 zl. Jezdze juz na niej ponad rok i nic sie nie dzieje...
  
 
Popytałem o używane maglownice. Podobno różnią sie mocowaniem do kierownicy. W jaki sposób rozpoznać, która będzie pasowała?