Czuć mi paliwem w aucie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatnio zauważyłem, że jak gaszę silnik, to mi trochę benzynką zalatuje. Jak otworzyłem tylne prawe drzwi, to unosi się tam całkiem spory zapaszek. Nigdy nie miałem z tym do czynienia w fordzie i nawet nie wiem, jak jest to skonstruowane. Jakieś sugestie od czego zacząć przeglądanie...
  
 
od szczelnosci baku z kanalu, podnies kanape i sprawdz stan gumowej uszczelki w podlodze przez ktora ida kable do pompy, wyjmij ja i zobacz czy pod nia nie jest mokro.a na zewnatrz auta nie czuc?
  
 
A czym ma być czuć ?? Sianem??
A tak już na serio to jak Maciek wcześniej napisał - jeżeli czuć benzynę to na początek do sprawdzenia wszelkie miejsca którymi płynie benzynka należy pooglądać i wyeliminować ew. wycieki.
Cytat:
2007-06-20 12:10:41, maciek701 pisze:
od szczelnosci baku z kanalu, podnies kanape i sprawdz stan gumowej uszczelki w podlodze przez ktora ida kable do pompy, wyjmij ja i zobacz czy pod nia nie jest mokro.a na zewnatrz auta nie czuc?

  
 
no niestety nie mja eskorty ocynkow moze byc to dziurawy zbiornik trzeba zlokalizowac zrodlo smrodku ewentualnie jak juz ktos radzil cala droge przeplywu paliwa nalezaloby sprawdzic.pozdrowienia.