Zagazowałem E-9 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na forum nie powiem co, ale niech wymontują, oddadzą kasę a Ty zamontuj gdzie indziej. A jak nie chcą to podaj ich do sądu przeciez masz gwarancje i twoja instalacja jest niezgodna z tym co zamawiałeś, tzn. nie działa jak obiecywali. Możesz zasięgnąć rady rzecznika praw konsumenta lub ich nim postraszyć.
  
 
historie napisałem na priv
  
 
Cytat:
2008-08-19 20:57:05, Pigletto pisze:
W warunkach gwarancji Czakramu pisze zdaje się ze można korzystać z gwarancji ogólnopolskiej,



yhy... przerabiałem Czakram i ich ogólnopolską gwarancję, ich ogólnopolskie lanie na klienta z góry do dołu, i ogólnopolskie partactwo, jak również ogólnopolskie eksperymentowanie na aucie klienta. Szerokości im życzę...

Do poprawnego zamontowania gazu nie trzeba doktoratu ( vide moja obecna instalka ), wystarczy trochę pomyślunku i wolny weekend.

Glad, klucze w rękę, i ogień, posiedzisz trochę przy aucie i zacznie jeździć.

Ja już dawno przestałem liczyć na jakichkolwiek fachowców.

pzdr
  
 
Czakram ma klientów w dupie ważne że sprzedaje na rekordy BRC.
Po moich problemach zauważyłem że 80% problemów z LPG to instalacje BRC. Reszta drobne usterki.

Jedno jest pewne nigdy BRC i wszystkim będę odmawiał.
I nigdy partaczy i papraków info wysłałem na priv
  
 
Cóż... pozostaje mi polecić STAG'a.

pzdr
  
 
Podobno Lovato i landi też są OK.

Pozdrawiam
  
 
Landi Miałem w Cari 175kkm bez żadnego ale..... ASO zakładało Landi-Renzo
  
 
Więc mam taki problem. Dlaczego Tak jest i czy wszystko OK ?
Wiem że jak jest full zatankowane to kontrolki od poziomu LPG np: migają.
Ale dziwne jest że zaczynają migać i znikać.
Rano tak mi się dziś stało, coś pykać jak przełączenie z LPG na Pb migała kontrolka od LPG jak choinka i za chwilkę na czerwono a potem zielono ???
Po południu normalnie działało.
Acha faktycznie tak się dzieje podczas ruszania i np: skrętu w lewo prawo, albo ruszanie i podskok np: na krawężniku.

A potem chwilowe wariacje I OK.



  
 
Zamontuj zwykły przełącznik bo on nigdy Cie nie zawiedzie i zawsze sam decydujesz kiedy i na czym jedziesz.Wzkażnik poziomu można zostawić.Obowiązkowo zmień parownik na inny modelz lekkim zapasem wydatku,można wtedy pobawić sie w zwiekszenie średnicy mixera.
  
 
dzieki koledzy za zainteresowanie
i odpowiedzi
ale ma problem typu elektriko - tak sadze
wylacza mi przy gwaltownym ruszaniu lub manewrze w prawo lewo na garbie instalacje LPG
poprostu wyłacza, czy to masa ????