Głośniki 6x9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie moge nigdzie znaleźć, czy ma ktos zamontowane w Essim 3D w oryginalne miejsca glosniki 6x9 ?? Dokładnie chodzi mi o teJBL.
  
 
Ma kilka osób, wchodzą, przy małej gimnastyce. Jest w archiwum na pewno.
  
 
Ja gdzieś o tym czytałem tu na forum wiec na pewno znajdziesz! Pamiętam ze trzeba trochę przypiłować plastik bo bez tego nie ma szans!
  
 
U mnie w profilu masz fotkę.
Oczywiście bez wycinania plastiku się nie obejdzie

No i teraz doczytałem że w 3D ale chyba tak samo da radę jak w 5D


[ wiadomość edytowana przez: MacFly dnia 2007-06-22 16:27:12 ]
  
 
Oki dzieki, fajnie bylo zobaczyc fotke , Ładnie tył masz zrobiony McFly przy tych 6x9 , teraz moja kolej
  
 
Ja mam takie JBL u siebie i jeżeli mam być szczera to spodziewałam się więcej po nich.. Ale za taką cenę ujdą
  
 
Polecicie mi cos do 300 zł nowego oczywiscie mysle nad JBL ale podobno po roku to juz nie ten sam glosnik zalezy mi na basie, oczywiscie nie ma mowy o skrzyniach ani tubach to juz postanowilem za malo miejsca w bagazniku, radyjko alpine 9848 4x45W no i wzmacniacza nie bede narazie wstawial czy jest sens wogule dokladnac do np tych JBL
  
 
augi maskownica wszystko zakrywa
Byś zobaczył jak jak ja je powiększałem Masakra i dlatego boję się pod maskownice zaglądnąć
Bo skończyłem w wieczorem powiększać te dziury i od razu maskownice przykręciłem
  
 
To jak uważacie bo chce kupic dzis albo jutro :>
Cytat:
2007-06-23 00:11:05, augi pisze:
Polecicie mi cos do 300 zł nowego oczywiscie mysle nad JBL ale podobno po roku to juz nie ten sam glosnik zalezy mi na basie, oczywiscie nie ma mowy o skrzyniach ani tubach to juz postanowilem za malo miejsca w bagazniku, radyjko alpine 9848 4x45W no i wzmacniacza nie bede narazie wstawial czy jest sens wogule dokladnac do np tych JBL