Jakie radjo w cenie 1500-2000 zl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie radjo w cenie do 2tys. byscie polecali ?
Na jakie glosniki wymienic seryjne z tylu i te z przodu cena do 1tys.zl
sub raczej nie wchodzi chyba w gre bo to auto do pracy ,a bagaznik jest zazwyzaj pelen wszytkiego.
Prosze o linki z np. Allegro co zakupic.
Dzieki serdeczne za podpowiedzi.

mowa o alcie mkVII chodzi mi o zamontowanie glosnikow w orgialne miejsca bez wycinaniablach.

[ wiadomość edytowana przez: skogskyrkogarden dnia 2007-06-17 21:01:24 ]
  
 
Mozesz wstawic 16cm na dystansach a co do radia to po co takie drogie sa tansze ładnie grajace chyba ze szukasz wodotrysków
  
 
Alpine 9812RB kultowa jednostka sterująca

KLIK

9812
  
 
ja tez polecam 9812rb..

mozna by sie pokusic jeszcze o 9855 - tez bardzo dobre radyjko..

Czego oczekujesz od radia?
Wodotryskow czy jakosci dzwieku?
  
 
9835R bije na głowę 9855R
za dwa klocki można mieć 7909,ale nie jest to sprzęt dla "przypadkowego słuchacza".
  
 
Cytat:
2007-06-19 16:42:25, open pisze:
ja tez polecam 9812rb.. mozna by sie pokusic jeszcze o 9855 - tez bardzo dobre radyjko.. Czego oczekujesz od radia? Wodotryskow czy jakosci dzwieku?


chce wsadzic jakies dobre radjo i losniki z przodu i z tylu
nieznam sie na sprzecie chce aby dzialalo .
Najlatwiej sie kogos poradzic i porosic o linki aby co potrzeba zakupic
  
 
Tak z reka na sercu Kolego - jezeli sie nie znasz to kup radio za 500zl a pozostale pieniadze jakosc zainwestuj (np. w Kobiete) bo nawet nie poznasz sie na jakosci tego radia.
  
 
Cytat:
2007-06-19 23:11:30, Kamykgdy pisze:
Tak z reka na sercu Kolego - jezeli sie nie znasz to kup radio za 500zl a pozostale pieniadze jakosc zainwestuj (np. w Kobiete) bo nawet nie poznasz sie na jakosci tego radia.




wódki mu - dobrze gada
  
 
Tia jak chcesz głosniki z tyłu odpusc sobie radio za 2 tyski i zainwestuj w dobry przod ew. wzmak i subika
  
 
Cytat:
2007-06-20 01:05:49, m-chmielo pisze:
Tia jak chcesz głosniki z tyłu odpusc sobie radio za 2 tyski i zainwestuj w dobry przod ew. wzmak i subika



moje auto jest dopracy a nie od swieta a przestrzen w gagazniku bedzie mi tuba ograniczac , a glosniki nie teraz aby dostac sie do centrum to trzeba swoje w korku 1,5 godziny odstac bo tunel remontuja .
Waro w tym czasie muzy posluchac - ale niemam pomyslu co zakupic aby miec z tego radosc.
  
 
A może 7909L, lub J ewentualnie, będzie oldschool'owo i perfekcyjnie