[k] omegę "C"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
eeech, kupię omegę.
Tzw. "C" jak najmłodsze.

tylko 100% pewne, zadbane auto
tylko z małym i udokumentowanym przebiegiem
tylko bez rudej
bezwypadkową - lub z dostępną historią naprawy
silnik 3,0 - 3,2 z poprawnie założonym lpg po niskim przelocie
max wypas
skrzynia w sumie obojętna
buda chętniej kombi, ale bardzo ładnym sedanem nie pogardzę
chętnie bez "tuningów", bez kół większych niż 16-17", choć np. puszka i dyfer 4,22 ze śperą to zestaw mile widziany

oferty - priv

  
 
Cytat:
2012-06-03 23:54:55, 7gsi pisze:
eeech, kupię omegę. Tzw. "C" jak najmłodsze. tylko 100% pewne, zadbane auto tylko z małym i udokumentowanym przebiegiem tylko bez rudej bezwypadkową - lub z dostępną historią naprawy silnik 3,0 - 3,2 z poprawnie założonym lpg po niskim przelocie max wypas skrzynia w sumie obojętna buda chętniej kombi, ale bardzo ładnym sedanem nie pogardzę chętnie bez "tuningów", bez kół większych niż 16-17", choć np. puszka i dyfer 4,22 ze śperą to zestaw mile widziany oferty - priv



Hmm... wypisz wymaluj Omega Erwina
  
 
Cytat:
2012-06-04 17:04:03, michcio_007 pisze:
Hmm... wypisz wymaluj Omega Erwina





to teraz Immo może napisać, czyją omegę wskazałem jako motywację do rozpoczęcia poszukiwań

Erwin ma superładnąomegę
  
 
Cytat:
2012-06-04 19:52:22, 7gsi pisze:
to teraz Immo może napisać, czyją omegę wskazałem jako motywację do rozpoczęcia poszukiwań Erwin ma superładnąomegę

Jak widać Erwinowa persia ma dar nawracania zbłąkanych duszyczek
Ale co by nie mówić - pikna jest
 
 
Cytat:
2012-06-03 23:54:55, 7gsi pisze:
eeech, kupię omegę. Tzw. "C" jak najmłodsze. tylko 100% pewne, zadbane auto tylko z małym i udokumentowanym przebiegiem tylko bez rudej bezwypadkową - lub z dostępną historią naprawy silnik 3,0 - 3,2 z poprawnie założonym lpg po niskim przelocie max wypas skrzynia w sumie obojętna buda chętniej kombi, ale bardzo ładnym sedanem nie pogardzę chętnie bez "tuningów", bez kół większych niż 16-17", choć np. puszka i dyfer 4,22 ze śperą to zestaw mile widziany oferty - priv



a tak sie bronil przed Omega na zlocie
  
 
Dwa ciekawe linki

Omega 3.2E KSENON WESJA EXECUTIVE


Omega 3.2 V6 SKÓRA XENON RECARO

Może warto sprawdzić, gdybym nie znalazł "B" brałem te sztuki pod uwagę, ale ich nie oglądałem.
Jak by co to w Pile mogę sprawdzić omegę
  
 
Hej

mam nadzieję że mnie nie zlinczujecie ale uważam że za omegę nawet z 2002 roku dać prawie 18000 zł bez gazu to już dużo możn a mieć za to dobrze wyposażone V8 bez rdzy
  
 
Cytat:
2012-06-04 19:52:22, 7gsi pisze:
Erwin ma superładnąomegę



Dziekuje,mi też sie podoba
Miło słyszec,że moja persyjka jest natchnieniem dla zbłąkanych duszyczek
Jakby nie mówic Piotrek ,szukaj i kupuj
  
 
a jednak powodzenia w szukaniu
  
 
Cytat:
2012-06-04 22:16:47, Brutal pisze:
a jednak powodzenia w szukaniu



w sumie, jakoś tak wyszło

poszukam se jakiegoś rodzynka

może i utrafię coś tak ładnego, np. jak pewna czarnula bez linki na bremboxach - piękne auto


...Grain, znam ceny, V8 bez rdzy jak i V8 z rdzą (te ze śmigiełkiem w logo) kuszą, ale ja już nie chcę mieć odrzutowca, tylko coś wygodnego do jazdy. Kupiłem jepa, musiałem znowu robić kolejny doktorat tym razem z hamerykańskiej motoryzacji, i już mnie to zmęczyło - nie mam siły od podszewki poznawać audika. Omegę znam, na parę lat kulania wystarczy, a potem się zobaczy - pewnie będzie już era totalnych jednorazówek albo era bez samochodów po kolejnej wojnie w europie

...Dan, wielkie dzięki za linki
Jednak, do handlarza nie pójdę po auto
  
 
Cytat:
2012-06-04 23:50:56, 7gsi pisze:
ja już nie chcę mieć odrzutowca, tylko coś wygodnego do jazdy. (...) Omegę znam, na parę lat kulania wystarczy, a potem się zobaczy

Żółtek też miał być tylko do kulania
Niestety pewne choroby (szczególnie te, których nazwa zaczyna się na "dłu" a kończy na "banie") są nieuleczalne
 
 
Cytat:
2012-06-05 10:30:41, Immo pisze:
Żółtek też miał być tylko do kulania Niestety pewne choroby (szczególnie te, których nazwa zaczyna się na "dłu" a kończy na "banie") są nieuleczalne



żółtek tak, ale dwójka małych dzieci i upierdliwy pies na dokładkę to naprawdę skuteczny hamulec w rozwoju w/w choroby














...nooo, może wjedzie jakaś powerpuszka czy krótszy dyfer ze śperą..

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2012-06-05 11:30:36 ]
  
 
Szpera obowiązkowo
  
 
Cytat:
...nooo, może wjedzie jakaś powerpuszka czy krótszy dyfer ze śperą..

Już się zaczyna
 
 
Założe się, że jak Omesia trafi do 7gsi, to będzie to najszybsze combi w klubie
  
 
w sumie, może od razu pogadam z takim jednym kolegą z Kalisza

  
 
Cytat:
2012-06-05 15:14:56, fatboy82 pisze:
Założe się, że jak Omesia trafi do 7gsi, to będzie to najszybsze combi w klubie



ale nigdzie nie jest napisane że ma być tatkowóz
  
 
Cytat:
2012-06-05 22:40:26, Brutal pisze:
ale nigdzie nie jest napisane że ma być tatkowóz



to będzie tatkowóz.
a jep przejmie funkcję mamowoza
  
 
up.

chętnie design edition ze składanym przednim fotelem

może być bez lpg - ale cena musi uwzględniać brak lpg
  
 
z uwagi na brak sensownych omeg - zaczynam zastanawiać się nad...


...SIGNUM

Całkiem fajny i pomysłowy dupowóz