Licytacje dla dzieciaków - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To i ja coś wystawię.
Dwie talie 24 kart. Dla fanów nogi i Pepsi
Karty są absolutnie nowe.
Zapraszam

  
 
Cytat:
2007-06-16 20:56:59, papszczolka pisze:
To i ja coś wystawię. Dwie talie 24 kart. Dla fanów nogi i Pepsi Karty są absolutnie nowe. Zapraszam



Fotka w powiększeniu
  
 
Cytat:
2007-06-16 20:56:59, papszczolka pisze:
To i ja coś wystawię. Dwie talie 24 kart. Dla fanów nogi i Pepsi Karty są absolutnie nowe. Zapraszam



niech sie pesi_rulz pojawi
  
 
Cytat:
2007-06-16 21:07:43, Dieselka pisze:
Fotka w powiększeniu



Dzięki Dieselka, ja mam dziś bloka i nie dawałam sobie z tym rady
  
 
Cytat:
2007-06-15 11:23:58, Janek-S pisze:
Żółty przekaźnik do opóźnienia oświetlenia pasuje na pewno do mkV (jeździ u mnie) 5 nóżek. Dodam, że wpłacam równowartość wylicytowanej kwoty na konto, na rzecz dzieciaków [ wiadomość edytowana przez: Janek-S dnia 2007-06-15 12:09:15 ]




Moja propozycja 10 zł
  
 
Cytat:
2007-06-16 17:59:24, Paulinka pisze:
No to i ja się dołączę. Robiąc porządki (sic!) w szufladzie znalazłam kilka moich rysuneczków. Nigdy ich nie sprzedawałam, bo tego nie lubię, ale że kaska idzie na dzieciaki to mogę Nie jest to jakaś wielka sztuka - ot rysuneczki do powieszenia sobie w garażu (moja wersja L. Royo ) Jeden na próbę: Ktoś chce licytować? [ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2007-06-16 18:00:43 ]



10zł po raz pierwszy podoba mi sie
  
 
i jeszcze taka moja mała propozycja np niech od daty wystawienia przedmiotu jest 14 dni na licytacje i po tych 14 dniach osoba, która dala najwięcej wygrywa aukcje.
  
 
Zaczyna się nam wątek robić coraz mniej przejrzysty.
Moja propozycja (choć w zasadzie nie moja - pomysł pierwotnie wyszedł od Żmijki ): utworzyć tymczasową kategorię na czas trwania licytacji. Dla każdego licytowanego przedmiotu utworzyć osobny wątek - te rzeczy, które już zaczęto licytować również umieścić w osobnych wątkach. Technicznie jest to jak najbardziej wykonalne. Wtedy będzie porządek, w przeciwnym razie za chwilę wszyscy się pogubimy.

Jeśli chodzi o czas trwania licytacji każdego z przedmiotów - powinniśmy konkretnie ustalić - np. aby po 14 dniach od podania ostatniej ceny uznać daną licytację za zakończoną.
Imho zasady nt. czasu trwania powinny być sztywno ustalone, za chwilę mogą wystąpić różne nieporozumienia w tej kwestii.

Proszę Zarząd o wyrażenie swojej opinii nt. temat
(ale oficjalnie zabrzmialo)


[ wiadomość edytowana przez: Dieselka dnia 2007-06-17 23:58:06 ]
  
 
Milena dobrze prawisz taki podział napewno pomoże. Termin 14 dni uważam za dobry.
  
 
Cytat:
2007-06-16 20:56:59, papszczolka pisze:
To i ja coś wystawię. Dwie talie 24 kart. Dla fanów nogi i Pepsi Karty są absolutnie nowe. Zapraszam



nie widze powiekszenia :/ nie chce sie otworzyc :p
  
 
Cytat:
2007-06-16 21:07:43, Dieselka pisze:
Fotka w powiększeniu



Dieselka zrobiła powiększenie
  
 
uuu... what a nice item mit Pepsi sign

pierwszy bid na karty: 10zl - moze byc?

pozdro!

p.s chociaz papszczolka moglaby jakis spec-kufel na pepsi z pracy łyknąc na licytacje :p

[ wiadomość edytowana przez: pepsi_rulz dnia 2007-06-18 00:04:46 ]
  
 
Bardzo proszę o zrobienie nowej kategorii pt. "LICYTACJE " . I jednocześnie proszę Diselkę o opiekę w tej kategorii.
  
 
Cytat:
2007-06-18 00:17:02, radex70 pisze:
Bardzo proszę o zrobienie nowej kategorii pt. "LICYTACJE " . I jednocześnie proszę Diselkę o opiekę w tej kategorii.



Popieram. Kategoria jak najbardziej wskazana, zapewnie nie będzie to jedyna licytacja na tak szlachetny cel.
  
 
Cytat:
2007-06-18 00:17:02, radex70 pisze:
Bardzo proszę o zrobienie nowej kategorii pt. "LICYTACJE " . I jednocześnie proszę Dieselkę o opiekę w tej kategorii.



Jeśli tylko inni Klubowicze nie widzą przeciwskazań, to mogłabym spróbować moderować tę kategorię.
  
 
Cytat:
2007-06-18 00:28:27, Dieselka pisze:
Jeśli tylko inni Klubowicze nie widzą przeciwskazań, to mogłabym spróbować moderować tę kategorię.



Czyli nie pozostaje nic innego, jak zachęcić naszych Modów do stworzenia nast. kategorii.
  
 
W takim razie zakładamy kategorię, potrwa to trochę, ale dziś powinno ruszyć, wątek ten przeniosę potem do niej, powstanie regulamin i osobne wątki z przedmiotami.
Tymczasem wątek będzie zamknięty.