Grzanie się przedniego panelu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niedawno stałem się właścicielem Yarisa (rocznik 2000). W weekend wybraliśmy się z żoną w długą trasę. Teraz pytanie:

Czy ten panel, na którym jest radio, regulator dmuchawy itd. ma prawo się nagrzewać w czasie jazdy (długiej), czy może z moim Yarisem jest coś nie tak? Mam wrażenie, że na początku (w pierwszym miesiącu posiadania przeze mnie tego samochodu) tak nie było.

Jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy?

Pozdrawiam, Paweł
  
 
Cytat:
2007-06-11 15:24:41, chodar pisze:
Niedawno stałem się właścicielem Yarisa (rocznik 2000). W weekend wybraliśmy się z żoną w długą trasę. Teraz pytanie: Czy ten panel, na którym jest radio, regulator dmuchawy itd. ma prawo się nagrzewać w czasie jazdy (długiej), czy może z moim Yarisem jest coś nie tak? Mam wrażenie, że na początku (w pierwszym miesiącu posiadania przeze mnie tego samochodu) tak nie było. Jakie mogą być przyczyny takiego stanu rzeczy? Pozdrawiam, Paweł



A słuchaliście radyjka w trasie ??

Przy tych upałach, sprzęt pewnie grzeje się nieźle, to i przenosi się na panel.
  
 
Cytat:
2007-06-12 08:44:23, Fiskomp pisze:
A słuchaliście radyjka w trasie ?? Przy tych upałach, sprzęt pewnie grzeje się nieźle, to i przenosi się na panel.


Jeden gosc z Sosnowca jak sluchal radia Maryja to mu sie panel wytopil,i wzmacniacz powiesil ...z rozpaczy.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Mi też się w Carinie E grzeje ta wklęsła półka pod radiem. W lato jest strasznie gorąca.

Widziałem też, że poprzedniemu właścicielowi spaliła się żarówka przy pokrętle od temperatury powietrza i stopiła kawałek plastiku. Wymieniłem całą konsolę na nową, ale i tak ciepło czuć.
  
 
hmmmm.... to może toyoty w czasie upałów tak po prostu mają?
  
 
Cytat:
2007-06-27 10:57:42, Spider_PL pisze:
Mi też się w Carinie E grzeje ta wklęsła półka pod radiem. W lato jest strasznie gorąca. [...]



TTTM
Grzeją żarówki od podświetlenia przycisków no i trochę na pewno radio jeśli masz i używasz
Pozdro.
  
 
[quote]
2007-06-27 11:40:42, Perzan pisze:
TTTM

co to znaczy toyoty tez tak maja ?

W matizie to trzeba uwazac zeby sie plastiki nie wylały u siory to etui z CD z MM zalało przednią deske, a wogole plastiki robia sie jakies miekkie skrzypia pozniej to przez pewnie odkrztalcenia jakim ulegaja, u mnie nawet jak auto stoi caly dzien w 40 stopniowym upale nic sie nie dzieje zero nul