Projekt MONARO - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-06-15 12:07:14, Grande pisze:
Tia a u mnie "mruczy" 2.0 8V... a ten mi z 3.0 wyjeżdża.


A może 2,0 V8 ???,mruczy
  
 
Cytat:
2007-06-15 12:07:14, Grande pisze:
Tia a u mnie "mruczy" 2.0 8V... a ten mi z 3.0 wyjeżdża.


A może 2,0 V8 ???,mruczy
  
 
Kartos wątek należy do Mariosa jest poświęcony temu co on chce zrobić. Zadawania tu pytania kiedy on zrobi i kiedy ja, nasuwa odp będą sie ścigać by coś udowdnić. Po co? Chcesz zapytać się kiedy ja skonczę tak poprostu? Miałem skończyc w maju, potem w czerwcu a całkiem niedawno miało to być koniec lipca teraz jak we wrześniu będzie skończone to będzie dobrze a jak nie. Nie będę sie martwił bo nic mnie nie goni. I chyba mam inne plany co do tego auta, tym bardziej, że nie wiadmo jeszcze co z tego wyniknie a na robienie igrzysk ogólnopolskich w głwoje roli v8 i c36get jakoś nie mam ochoty. Jak ktoś chce mieć taki wyścig i zrobić z tego show, poproszę o 10 tys i mogę się przejechać ku uciesze widowni.

Lepiej nich ktoś zbuduje omegę b z silnikiem n/a i spróbuje objechać mojego złoma. Na to czekam. Może być kjs albo prosta.

Cytat:
2007-06-16 21:05:01, Kartos pisze:
Piotr, dlaczego odpowiadasz mi zaczepnym tonem? Czy ja Cie atakuje. Zapytalem bo chcialem wiedziec kiedy spodziewasz sie wyjechac na ulice i uznac robote za zakonczona. Mam wrazenie ze moglbys normalnie odpowiedziec na proste pytanie. A wspomnielem o borsku bo sprawa piernika i wiatraka jest oczywista. Po co to udawanie.

  
 

A zmieści się do niego 3 osobowa rodzina i troche gratów ?
Bo właśnie sprzedaje mieszkanie więc kusi mnie aby odpowiedzieć na to pytanie

daj na priv jakieś szczegóły

Cytat:
2007-06-17 10:37:26, Mariosomegos pisze:
Kto chce następne Monaro ?

  
 
Piotr nie denrwoj sie tak
To monaro to szatanski pomysl
Ja mialem taki pomysl zeby wsadzic silnik z M5 do Omegi ale niestety za duzo elektroniki bylo i sie nie dualo Wtedy N/A objechalo by pewnie Lotusa .
Kupilem toyo 888R na tyl wiec juz nie bede mial problemow z trakcja
Czekam na kolejny spot lub zlot zeby zobaczyc jak wpadne przy eVo
  
 
Cytat:
2007-06-17 11:33:08, PiotrS pisze:
Kartos wątek należy do Mariosa jest poświęcony temu co on chce zrobić. Zadawania tu pytania kiedy on zrobi i kiedy ja, nasuwa odp będą sie ścigać by coś udowdnić. Po co ?



I w tym momencie masz rację, uważam że kiedyś się zmierzymy, ale prywatnie dla zwykłej ciekawości, nie dla widowni i podejrzewam że będzie to nasz pierwszy i ostatni wyścig.
Ja uważam to za pasję, a nie konkretną rywalizację, mi nie chodzi o wygrywanie wyścigów, tylko mieć coś czego inni nie mają, poprostu zawsze byłem taki, mieć cacko które się nie powtwrza nagminie.
Uważam temat wyścigów za zakończony.
  
 
Taka mała dygresja, już nie w temacie wyścigów a ciekawostek

Cytat:
2007-06-17 23:10:22, szefer pisze: Ja mialem taki pomysl zeby wsadzic silnik z M5 do Omegi ale niestety za duzo elektroniki bylo i sie nie dualo Wtedy N/A objechalo by pewnie Lotusa .

Niestety we wszystkich testach porównawczych E39 M5 z Lotusem, bawara zostawała z tyłu...
 
 
Eugeniusz jest najlepszym mechanikiem od opli i ta hybryda musiałaby dać rade lotusowi.
  
 
Monaro nadal aktualne, do końca aukcji 2 dni i 23 godziny.
  
 
Cytat:
2007-06-18 08:19:17, Immo pisze:
Taka mała dygresja, już nie w temacie wyścigów a ciekawostek Niestety we wszystkich testach porównawczych E39 M5 z Lotusem, bawara zostawała z tyłu...



Taaa tylko bawara e39 waży 1720 kg na pusto.
Też jest kwestia rocznika e39, prze 2001 380KM po 2001 420 KM.
  
 
Cytat:
2007-06-18 12:54:07, boogie pisze:
Taaa tylko bawara e39 waży 1720 kg na pusto. Też jest kwestia rocznika e39, prze 2001 380KM po 2001 420 KM.

Odp. poszła na priv. Nie śmiećmy Mariosowi w wątku.
 
 
Ciekawa opcja z tym motorem ,jesli to twoja pasja to trzymam kciuki oby wszystko sie powiodlo

pozdrawiam
  
 
Monaro nr. 2







  
 
Cytat:
2007-06-17 23:47:37, Mariosomegos pisze:
mi nie chodzi o wygrywanie wyścigów, tylko mieć coś czego inni nie mają, poprostu zawsze byłem taki, mieć cacko które się nie powtwrza nagminie.



Więc załóż do tego cacka gassssss - pewnie nikt nie ma ...
  
 
Cytat:
2007-06-19 23:07:49, ROBERTHO pisze:
Więc załóż do tego cacka gassssss - pewnie nikt nie ma ...



Gaz - to ja będę w nim wciskał do podłogi
  
 
Marios - wielkie
P.S. Kiedyś pójde w Twoje ślady...
  
 
Przenoszę do "Sprawy Klubowe"
Marios - gratuluję szczerze !!

Mam tylko prośbę - dajcie sobie spokój w tym wątku ze ściganiem i porównywaniem.

Obserwujmy przedsięwzięcie Mariosa i pomagajmy jak tylko się da.

Pozdrawiam

Robert




[ wiadomość edytowana przez: Res dnia 2007-06-22 00:42:23 ]
  
 
normalnie kopara mi opadła !!! Marios 3 mam kciuki za ten projekt (a tak na marginesie dziękuję za sprzęgło, Oma śmiga jak zła)
  
 
Omegę na swapa już kupiłem, nawet dwie Mv6 sedan i kombi, ale chyba zostanę przy sedanie, bo mam już komplet zderzaków Irmschera i wydech do sedana.
Po niedzieli zjeżdża Monaro, więc wrzucę jakieś dokładniejsze fotki, no i jakiś filmik z palenia gumy jak go odpalimy.
  
 
P, M, pozyjemy, zobaczymy.