Bass czy jakość na tył

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jakie glosniki na tyl wooflery basowe czy glosniki 2 -3 drozne?
  
 
najlepiej porządne na przód.

zalezy tez co chcesz zrobić pasażerom z tyłu. 2 warianty:
- chcesz ich zabić basem - zainstaluj same woofery
- chcesz im od czasu do czasu coś puścić - ja bym dał 2-drożne i tyle to wystarczy do tego zeby mogli cos tam posluchac (pamietaj ze 80% ludzi nie slyszy roznicy, wiec po co przepłacać).
  
 
mam 3 -dzwiówke wiec pasazerwo zadko wioze z tylu wiec muzyczka tylko dla mnie wiec co plecasz
  
 
Proponuje 6x9 pionka masz basik i wysokie tony .
  
 
polecam zeby byly tylko glosniki z przodu

jakis sensowny zestaw odseparowany

Helix Blue 62 np.

tył mozna sobie darowac ew wrzucic jakies sredniaki zasilane z radia zeby czasem pasazerom puscic.

ja w ogole mam odlaczony tył.

pozdro
  
 
glosniki na przod mam chodzi mi na tyl jakie wrzycic najlepiej 165mm basowe czy dwodrozne
  
 
Podepne sie pod temat kolegi. Ma ktos moze cos takiego u siebie na tylach Pioneer . Jak ktos slyszal to niech powie jak to gra.
  
 
http://allegro.pl/item205315395__jak_pioneer_4_drozne_czystosc_gold_edition.html

chyba sobie to kupie jak myslicie ??? dobra cena i moze dobrze grac???
  
 
Ludzie litości kupcie sobie dobry przedni zestaw i go wytłum a nie jakies badziewiarskie jajka na tył, z jajek to se jajecznice zrób a nie do auta to pakujesz masz u góry FAQ poczytaj go najpierw a napewno dowiesz sie duzo nowych i ciekawych rzeczy na temat Car-Audio chyba że chcesz żeby ci tam cos tylko żeziło to wstaw byle co i niepiszcie o pieknym basiku z tylnich głosnikó pionniera za 150 zł
  
 
Cytat:
2007-06-14 22:46:37, m-chmielo pisze:
z jajek to se jajecznice zrób a nie do auta to pakujesz



 
 
do tyłu wrzuc skrzynie + wzmak i bedzie ok
  
 
Dobry przód odseparowany (średniotonowe i tweetery) + wzmak z subwooferem w bagażniku, do tego wytłum wszystko i najlepiej dołóż i kup lepsze (czyt. grubsze i beztlenowe) kable, a będzie przyzwoicie grało...

Przepis na dobre CA zawiera się (chyba) w jednym zdaniu
  
 
nieche sie bawic w zadne wzmacniacze suby chce w orginalne miejsca z tylu wstawic dobre gloniki zeby fajnie gralo
  
 
No ale one będą grały dla ludzi z tyłu których nie wozisz. Jak chcesz mieć więcej basu zacznij od wytłumienia drzwi z przodu. Za 100zł już będziesz mieć wielką różnicę w brzmieniu.

Zresztą puścisz to na radiu, przód, tył i z tego tyłu z radia chcesz jeszcze bas wyciągnąć jakiś większy niż z drzwi? Radio tego nie pociągnie, a i warunki niezbyt sprzyjające, bagażnik jako skrzynia...

Tekst z jajecznicą miażdży

  
 
Kurde ale sie uparliscie na ten przod. Chlopak chce zeby tyl gra to mu cos na tyl doradzdzcie. To tak jakby pojsc po chleb do sklepu,a sprzedawca by mu wpychal gwozdzie.


[ wiadomość edytowana przez: mefis22 dnia 2007-06-15 15:43:16 ]
  
 
bardzo dobrze powiedziane. ja chce cos na tył>
  
 
Cytat:
2007-06-15 22:13:17, malutki23 pisze:
bardzo dobrze powiedziane. ja chce cos na tył>


Kup sobie cokolwiek w cenie około 150zl i tak wszystkie grają podobnie (pionner, blaupunkt sony itp)
  
 
Jeśli chcesz 5x7 to wybieraj:

ALPINE
BLAMPUNKT
MAC
LANZAR

Z tych wszystkich pod samo radio nadadzą sie te pierwsze, maja wysoką skuteczność i nawet ładnie grają.
 
 
http://www.allegro.pl/item202535587_glosniki_boschmann_5x7_cali_do_ford_a_aluminiowe.html


a co myslisz o tym?
  
 
Hmm, buszmann nie no, syf, odpuść je sobie bo szkoda faktycznie pieniążków.
No chyba że chcesz czymś tylko otwory zaślepić