Włacznik Świateł na przekazniku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam kupiłem niebieski i zielony zamontowałęm wczoraj w skrzynce bezpieczników i po przekreceniu klczyka i odpaleniu mam tylko postojowki i podswietlanie deski rozdzielczej brak swiateł krotkich ???.. postepowałem tak jak w poscie i sam nie wiem pisało wystarczy wpiac i działa , tyle ze u mnie nie działa do konca....

ten niebieski przekaznik jest taki sam jak do klimy

Link do fotorelacji

  
 
Mostka brakuje. Odszukaj post Mira z fotką gdzie tą zworkę należy założyć.
  
 
UP prosze o pomoc
  
 
W którym autku to zamontowałes mk5 czy 7 bo jesli zamontowałes to w mk5 takie przekazniki jak podane są w tym linku to światełka nie będa ci działać
  
 
w MKVII 16 16V jak na fotkach prosze o pomoc bo zglupiałem
  
 
A zielony przekaznik jest taki sam jak na fotce
powinien mieć takie oznaczenia
G1UHD

93BG 13A025 A1B V23136-A1-X32
12V 40/30A
  
 
tak zielony dziala on powoduje to iz mam swiatla postojowe podswietlanie deski rozdzielczej i t d tyle ze krotkich brak nr sa te same na nich co na poscie ?? trzeba jakas zwore dodac czy bezpiecznik czy cos jeszcze innego

dzieki za odpowiedz :TYSKIE:
  
 
Cytat:
2007-06-14 16:59:59, Maisto2 pisze:
tak zielony dziala on powoduje to iz mam swiatla postojowe podswietlanie deski rozdzielczej i t d tyle ze krotkich brak nr sa te same na nich co na poscie ?? trzeba jakas zwore dodac czy bezpiecznik czy cos jeszcze innego dzieki za odpowiedz :TYSKIE:



jako członek mossadu ( Łódź , żydy ,itp.) proponuje!! zielony przekaźnik w miejsce R18 , niebieski schowaj sobie może się przyda, a zamiast niego zastosuj zworke ,łącząc dwa szerokie wejścia w miejscu przekaźnika R20 (tego niebieskiego)





[ wiadomość edytowana przez: zbys-sony dnia 2007-06-14 21:00:20 ]
  
 
i na sto procent jak wsadze zworke to nie zrobie zwarcia ?? abym nie spalil sobie samochodu....
  
 
Cytat:
2007-06-14 21:43:57, Maisto2 pisze:
i na sto procent jak wsadze zworke to nie zrobie zwarcia ?? abym nie spalil sobie samochodu....



Luzik !!! montuj i ciesz się światełkami !!!
  
 
Cytat:
2007-06-14 20:52:29, zbys-sony pisze:





montuj zworke w miejscu gdzie zaznaczyles i bedzie dobrze
  
 
Po prostu w tej opcji nie będzie wyłączał świateł mijania przy przekręceniu zespolonego w pozycję postojowych. Cheesus, temat był wałkowany z miesiąc, są rysunku, fotki, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki i zajrzeć.

A ja się dalej będę upierał, że nie ma zworki poza skrzynką