Które radio wybrac:>??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam dylemat pomiedzy dwoma modelami???
PANASONIC CQ-1475N
PIONEER DEH-2900 MPB

Pozóżcie ktore wybrac;/
  
 
Jeżeli z tych dwóch to tylko Pioneer, bo Panasonic w car audio furory nie robi i radia to potwierdzają
  
 
ja mam podobny problem, więc podpinam się pod temat...
spodobalo mi sie radio alpine CDE9870R tylko tak szczerze mówiąc to na sprzęcie grającym się zbytnio nie znam, więc może ktoś mi jest w stanie powiedzieć czy warto je kupć? będę wdzięczna za każdą opinie
pozdrawiam
  
 
PIONEER DEH-2900 MPB jest niezły, ale ALPINE CDE9870R jest jednak o klasę lepszy, tego się ukryć nie da. Fakt, że jest o 100 zł droższy, ale nie dość, że lepszy dźwięk generuje, to jeszcze ma naprawdę niezłą antenę. A jak ktoś lubi gadżety, to i iPoda podepnie. Polecam alpinkę. sam byłem sceptycznie nastawiony, bo niby taki świetny sprzęt w niskiej cenie, ale jednak się przekonałem jak u znajomego usłyszałem.
  
 
a powiedz mi czy mozna podpiąć tylko iPoda czy zwykłą mp3 lub mp4 też?? bo to też muszę sobie zakupić, najwyżej kupię sobie iPoda ?? ale jaja jak pisałam tego posta to wyskoczyła mi reklama tego radia alpine o którym mi pisałeś kurcze fajniutkie jest - lubię czarny kolor

[ wiadomość edytowana przez: maja25 dnia 2007-05-30 15:38:11 ]
  
 
jest w nim wejście AUX, więc podepnie się każdą mptrójkę raczej. nie powinno sprawiać problemów. co do mp4, to ten Alpine chyba ich nie czyta w ogóle, ale nie jestem pewien. w każdym razie nie stawiał bym na to. niemniej za tę cenę nie ma co się przejmować mpczwórkami, bo radyjko jest niezłe.
  
 
poza tym MP4 to jest straszny shit Zdecydowanie lepsze jest MP3
  
 
oki no to sprawa juz jest chyba przesądzona jutro bedzie podjeta ostateczna decyzja, jak juz sie znajde w sklepie, ale najprawdopodobniej zakupię sobie alpinkę.

Jeszcze tylko zastanawiam sie nad iPodem, ale tego co patrzyłam to są drogie, niestey:/ ale tez sa fajne, no ale to juz jest mniejszy problem...

dzięki za wypowiedzi, uja sie jeszcze wypowiem jak juz cos kupię

a dlaczego twierdzisz, że mp4 to shit??

pozdrawiam serdecznie
  
 
jak już będziesz w sklepie, to przetestuj oczywiście tyle ile się da

mp4 to format, w ktorym chyba wszystkie filmy dvd i nie tylko będą kodowane, bo mp2 już wychodzi z użycia powolutku. dlatego nie nazywałbym go shitem, bo wszędzie się będzie z niego korzystało tak samo divx to też o ile się nie mylę kodowanie mp4, tylko że z odpowiednią kompresją.

wracając do tematu, to nawet bez iPoda raczej będziesz zadowolona z tego Alpine'a
  
 
jeszcze niczego nie kupilam :/ taki wybor, ze az glowa boli... ale dzis jade sie przejechac z kolega ktory ma te alpine 9870r i moze wtedy podejme decyzje... oby
  
 
może w przyszłości ale na razie ten format ma sporo wad i niedociągnięć Poza tym MP4 to obsługa Wideo a nam chodzi tylko i wyłącznie o muzykę a w tej kwestii jakościowo ustępuję on miejsca formatowi MP3
  
 
chyba nie zrozumieliscie do konca mojego pytania chodzilo mi nie o format, ale o odtwarzacz czy da sie inne niz iPod podłączyć

a tak poza tym to przejechałam sie autem z alpinka i jestem zachwycona, mam nadzieje, że dziś uda mi się podjechać gdzieś i kupić
pozdrawiam
  
 
dlatego maju ja pisałem o odtwarzaczach mp4 Ktoś tam inny zaczął o formacie... ale newermind
  
 
no i to jest najważniejsze, przejechać się samochodem z danym radiem. w sklepie nie słychać wszystkiego tak jakby się chciało. ale widzę, że już podjęłaś decyzję. raczej będziesz zadowolona z tego Alpine'a.
  
 
co prawda dopiero dzis ale juz zakupione i zamontowane jutro wyjezdzam na weekendzik wiec bede miala super muzyczke w trasie dziękuję Wam bardzo za pomoc
  
 
jak wrócisz to opisz wrazenia
  
 
już wróciłam...niestety... ale wrażenia z trasy bardzo dobre, całą droge muzyczka grała, nawet stare płyty dobrze odbierały, w sensie nie przerywały jestem bardzo zadowolona z wyboru. berdzo mi sie podoba jak ono gra.
jesli ktos bedzie chciał sobie kupic radio w tej cenie to polecam te Alpinke
  
 
wracając do jednego z poprzednich wątków, to mp4 obsługuje dźwięk ac3, a mp3 chyba nie więc jednak jakością mp3 ustępuje miejsca mp4 ale już ustaliliśmy, że nie o to chodziło

w każdym razie fajnie alpinka gra, prawda?
  
 
prawda co mówisz prawda!
rzekłabym że nawet bardzo fajnie gra