Otwor w skrzyni biegow ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Zauważyłem w skrzyni biegów jakiś otworek z tego co pamiętam to chyba była tam jakaś zaślepka. Czy ktoś wie od czego on jest i czy powinien być zaślepiony ? zdajecie poniżej.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

  
 
to nie otwór ... to dziura
  
 
Jak zwal tak zwal co nie zmienia faktu ze tam jest Tylko za ja zatkac czyms czy zostawic oto jest pytanie?
  
 
up
  
 
na moje oko to albo gdzieś przywaliłeś , albo nie wiem co ...

zaślep to czymś
  
 
a ja mam takie pytanie przy okazji tego zdjecia co to jest ta wtyczka po prawej stronie co wchodzi w skrzynie biegow ?

  
 
Cytat:
2007-07-08 22:33:51, norm pisze:
a ja mam takie pytanie przy okazji tego zdjecia co to jest ta wtyczka po prawej stronie co wchodzi w skrzynie biegow ?



wtyczka jest od świateł cofania. a dziura to nie wiem, podejrzana jakaś jest. aż dziwne, że olej nie wyciekł...
  
 
Cytat:
2007-07-08 22:46:11, redziol pisze:
wtyczka jest od świateł cofania. a dziura to nie wiem, podejrzana jakaś jest. aż dziwne, że olej nie wyciekł...



olej raczej nie pocieknie bo w tym miejscu jest koło zamachowe, sprzęgło i łożysko
  
 
Cytat:
2007-07-08 23:19:44, mss pisze:
olej raczej nie pocieknie bo w tym miejscu jest koło zamachowe, sprzęgło i łożysko



w sumie racja . ja bym tylko to "zatytkoł", żeby jakiś syf nie leciał do środka, no chyba, że nie jest na wylot to zapomnieć o tej dziurze.