Filtr paliwa, pytanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!

Jest jakis patent na ściągnięcie przewodów z filtra paliwa? Oprócz tych zatrzasków oczywiście, bo zejść nie chce a nie moge połamać.

Dzięki



[ wiadomość edytowana przez: zajob dnia 2007-06-20 10:37:04 ]

[ wiadomość edytowana przez: zajob dnia 2007-06-20 15:00:32 ]
 
 
nie ma, sciagnij je dobrze jakims kluczem francuskim i ciagnij a jak nie to do mechaniora oddaj niech sie meczy
  
 
Dobra poszedł, jeszcze jedna kwestia tylko, zamiennik który kupiłem jest krótszy od tego co miałem, ma to jakies znaczenie?
 
 
Cytat:
2007-06-20 10:06:02, zajob pisze:
Witam! Jest jakis patent na ściągnięcie przewodów z filtra paliwa? Oprócz tych zatrzasków oczywiście, bo zejść nie chce a nie moge połamać. Dzięki [ wiadomość edytowana przez: zajob dnia 2007-06-20 10:37:04 ] [ wiadomość edytowana przez: zajob dnia 2007-06-20 15:00:32 ]



u mnie filtr paliwa za silnikiem(bo chyba o ten ci chodzi) byl chyba od nowsci niewymieniany (przebieg 158tys) byl caly zardzewialy itp, jeden mechanik wogole nie mogl go sciagnac to pojechalem do innego. tam sie meczyli ze 2 godziny, tez nie mogli go sciagnac, dopiero ojcec wpadl na pomysl by go uciac i dorobic przewody. i wtedy dopiero sie udalo go wymienic. Koszt 48zl za wymiane a sie nemeczyli i nawyklinali ze hoho

jaki wplyw na prace silnika ma ten filtr za silnikiem? bo odkad wymienilem to cos przestal mi szarpac na zimnym, i zastanawiam sie czy to mialo jakis wplyw.
  
 
Cytat:
2007-06-20 14:59:15, zajob pisze:
Dobra poszedł, jeszcze jedna kwestia tylko, zamiennik który kupiłem jest krótszy od tego co miałem, ma to jakies znaczenie?



jesli dobrales odpowiedni zamiennik z katalogu do twojego auta to nie ma znaczenia.



Cytat:
u mnie filtr paliwa za silnikiem(bo chyba o ten ci chodzi) byl chyba od nowsci niewymieniany (przebieg 158tys) byl caly zardzewialy itp, jeden mechanik wogole nie mogl go sciagnac to pojechalem do innego. tam sie meczyli ze 2 godziny, tez nie mogli go sciagnac, dopiero ojcec wpadl na pomysl by go uciac i dorobic przewody. i wtedy dopiero sie udalo go wymienic. Koszt 48zl za wymiane a sie nemeczyli i nawyklinali ze hoho

jaki wplyw na prace silnika ma ten filtr za silnikiem? bo odkad wymienilem to cos przestal mi szarpac na zimnym, i zastanawiam sie czy to mialo jakis wplyw.



ma wplyw..zabrudzony filtr paliwa mogl byc przytkany i utrudniac swobodny przeplyw paliwa, stad szarpanie.