Programy pomocne do napraw.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie, ostatnio w kilku warsztatach widziałem ciekawe programiki ktore po kliknieciu na czesc rozrysowywaly wszystkie schematy na ekranie, pokazywaly czesci itp........

Czy ktos zna nazwe tego/tych programow ? Prosze o pomoc i z gory bardzo dziekuje.
  
 
sa takowe programy dostepne dla serwisow i sklepow

ogolnie u nas nie mowi sie glosno o tego typu produkcjach ze wzgledu na cene ich licencji i nie moznosc uzywania ich bez jej wykupienia
  
 
W punkcie 5 Regulaminu są podane nazwy tych programów, jak również odpowiedź na pytanie, czy je mamy
  
 
KOLEDZY BOICIE SIE TEGO JAK SWIECONEJ WODY, czy ktos tutaj pyta skad ma wziazc program ?? rozumiem jakby prosil o linka itd, kolega chce tylko wiedziec czy sa takie programy i ew ich nazwe, a Microcat i TIS to nie wszystko jezeli chodzi o takie programy.


jezlei bede chcial sie dowiedziec o jakis wyscigach (grze) na PC to rozumiem ze nikt mi nie odpowied ze np. jest need for speed, test drive unlimited...... bo z gory zaklada ze jak bede znał nazwe to bede próbował ściągnąć........... ?? a moze chce znać nazwe, przeczytać opis/recenzje iść do sklepu i kupić którąś z nich za 100zł ??
  
 
Zeby bylo jasne i nie powstalo zadne nieporozumienie: chodzi mi tylko o nazwy i nic wiecej - zaadnych linkow, podpopowiedzi co gdzie czy co ..... itp itd ..... same nazwy.

Dziekuje i pozdrawiam.
  
 
tam jakby kiedy co... to ten tego... mam książkę sam naprawiam modo (pisać w priv)
  
 
a tu taka tam sobie książka "o kilku zaworkach co mieszkają w pewnym autku do roku 2000"
Może się komuś przyda

nieśmiało po cichutku...
  
 
Cytat:
2007-06-19 15:45:03, Luccas pisze:
Zeby bylo jasne i nie powstalo zadne nieporozumienie: chodzi mi tylko o nazwy i nic wiecej - zaadnych linkow, podpopowiedzi co gdzie czy co ..... itp itd ..... same nazwy. Dziekuje i pozdrawiam.



Jeśli nazwy, to...

Microcat - katalog części zamiennych Forda używany w serwisach. Obejmuje właściwie wszystkie Fordy od lat 80-tych.
TIS - Technical Information System - serwisówka w wersji elektronicznej, ze schematami, też dla warsztatów ale ja kupiłem oryginała swego czasu na Allegro za całe 160 zł Odnosi się do Fordów od 1990 roku.

Poza tym w sieci można znaleźć pdfy ze skanami Haynesa, no i polskie reprinty WKiŁ oraz wydawnictwa AUTO.

EDIT: Większość dokumentacji można znaleźć na Rapidshare.
  
 
Dzieki WILK - wlasnie z rapida zassalem kilka rzeczy ale glownie dla warsztatow - AUTODATA 2006 i WORKSHOP. Natomiast TIS znalazlem na emulu i zobaczymy jak bedzie sie sprawowal. Dzieki za pomoc jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie.