Pękł pedał sprzęgła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pękł mi pedał sprzęgła - taka plastikowa część łączaca co robić
może ktoś wie jak to wymienić samemu, gdzie taką część kupić, pomocy - jestem uziemniony na Mazurach!
  
 
ta czesc nazywa sie samoregulator linki sprzegla lub powszechnie nazywana jest polksiezycem. Na forum znajdziesz wpisujac w wyszukiwarce samoregulator dokladny opis jak wymienic to samemu - jest to dosc ciezkie i pracochlonne zajecie oraz wymaga duzej gimnastyki ale nie jest niewykonalne. Kupisz to w wiekoszci sklepow z czesciami do forda lub na linke autko i do jakiegos serwisu. Za wymiane zaplacilem 50 zlotych (ale w drugim serwisie za ta sama operacje chcieli 150-200 zlotych bo liczyli ze to 3 h roboty po 50 zlotych za godzine) , czesc org kosztuje 50 zlotych zamiennik ok 20 -25 zlotych. W ostatecznosci jak pobyt cie czeka jeszcze spory pisz do slawasa moze wysle ci przesylke na mazury ewentualnie ktos z tamtych rejonow moze ci podrzuci. Pozdrawiam. Kormoran
  
 
dzięki - jeśli ktoś może mi pomóc w tej sprawie prosze o telefon 668155793 - jestem w okolicach Marksewa
pozdrawiam i czekam na pomoc
  
 
Cytat:
2007-07-17 19:33:08, Neon190 pisze:
dzięki - jeśli ktoś może mi pomóc w tej sprawie prosze o telefon 668155793 - jestem w okolicach Marksewa pozdrawiam i czekam na pomoc



Sprawdz priv masz tam namiar na warsztat mojego wujka z Mrągowa.