Wzmacniacz - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To że grają bardzo dobrze, to (jak na firmę JBL) norma. Jestem dużym zwolennikiem JBL, mam tube BTX 250 i jestem z niej bardzo zadowolony. Ale myślałem o zestawie odseparowanym,a te JBL'ki są dwu drożne. Może ten Twoj znajomy mógłby polecić jakiś zestawik odseparowany na 13'?

P.S Te Alpine'y to te? ALPINE
  
 
Mario - zapytam o jakieś odseparowane 13, te Alpinki to były też dwudrożne te albo te dokładnie nie pamiętam
  
 
Widzisz kamyk nastukałes sie w ta klawiature a tu dalej blaupunkty, tuby itp. i na co ci to było.

Co do carpowerów to własnie posiadam jednego (604) i jedyne do czego sie nadaja to zasilanie subów bo mocy maja a gorzej juz z jakoscia.

Do autora- Niewiem w jakim miejscu sa w MK IV głosniki ale uwiez mi ze jak wszadzisz dystanse i 16cm głosniki to dopiero poczujesz basik (niemówie tu wibracjach nadwozia choc przy dobrym wygłuszeniu potrafia głosniki zaskoczysć) watku było tysiace polecam google wejdz na jakies forum car audio poczytaj podstawy przewertuj archiwum i napewno znajdziesz cos dla siebie
  
 
M-chmielo - właśnie oto chodzi, że głośniki z przodu nie montuje się w drzwi, tylko obok nóg. Jest tam taki "plasticzek" w którym jest dziura i tam się właśnie wkłada głośnik (13' niestety).

--- EDIT ---



P.S Myślałem jeszcze, żeby założyć dystanse z MDF'u, ale to już przy nowych głośnikach...

[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-06-28 16:57:55 ]
  
 
Cytat:
2007-06-28 16:44:40, MaRio-sKaTe pisze:
M-chmielo - właśnie oto chodzi, że głośniki z przodu nie montuje się w drzwi, tylko obok nóg. Jest tam taki "plasticzek" w którym jest dziura i tam się właśnie wkłada głośnik (13' niestety). --- EDIT --- P.S Myślałem jeszcze, żeby założyć dystanse z MDF'u, ale to już przy nowych głośnikach... [ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-06-28 16:57:55 ]



No własnie w plastik montowanie głosnika mija sie z celem tylko dystansik z mdf i jakas rzezba do tego no i koniecznie zestaw odseparowany .

duzo przestrzeni ma ten głosnik z tyłu.

ewentualnie zrobic kupic jakies panele drzwiowe
  
 
Ile ma miejsca to nie wiem, trzeba by zmierzyć. MDF'y będą, ale tak kupiłem już auto i tak narazie jest. Niestety na 16'tki są małe szanse. U mnie głośnik z maskownicą ma ok. 15,5cm, więc może się uda, ale nawet nie mam głośnika 16' żeby prowizorke zrobić, czy wejdzie Jest jeszcze taka możliwość: kupić lepsze głośniki 13' (odseparowany), dodać dystanse z MDF'u i troche wygłuszyć

P.S Na allegro nie znalazłem zwykłych prostych dystansów 13', możę źle szukałem? Prosze o linka, jak ktoś znalazł...

[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-06-28 18:15:12 ]
  
 
Ludzie przeciez to jest super miejsce zeby panele wykonac. Troche ringow z MDF + zywica + mata+ szpachla +farba na to i gotowe. Koszty ok 60zl za calosc wiec w porównaniu z 250zl za panele to niewiele (nie czuje jak rymuje
m-chmielo- zaczynam myslec nad przygotowaniem sobie szablonu w TXT i tylko wklejaniu go na forum w odpowiedzi
  
 
wy tu gadu gadu a ja sie zaczynam robic zielony o czym wy wlasciwie gadacie! jestem z zestawem audio i samochodami troche w plecy bo kiedys mnie to nie interesowalo. wiec mogl by ktos mi wyjasnic "mdf"?