Celica V

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich, mała prezentacja mojej Toyoty:







Silniczek 1,6 4A-FE, 105 kucyków, rok produkcji: 1992
  
 
Cytat:
2007-07-02 16:49:28, DCG pisze:
Silniczek 1,6 4A-FE, 105 kucyków





autko ogólnie ładne, ale lepiej byłoby gdyby jeździło tak, jak wygląda

pzdr
  
 
Mnie się podoba ponieważ mam fioła na punkcie starych aut (oczywiście bez urazy kolego) więc Celica mi jak najbardziej odpowiada szczególnie podobają mi się te otwierane światełka - kojarzą mi się z dzieciństwem, gdy oglądałam jakieś tam filmy a tego typu autami jeździli tylko bogaci ludzie Myślę że kolega Se7en też by się ucieszył, prawda Marcin

PS. Dlaczego jest tak, że niektórzy faceci jak już maja to auto to muszą je zaraz przerobić, czytaj dodać więcej kucy
  
 
Cytat:
2007-07-03 20:51:32, madzia_83 pisze:
PS. Dlaczego jest tak, że niektórzy faceci jak już maja to auto to muszą je zaraz przerobić, czytaj dodać więcej kucy



testosteron widziała ?


a autko fajne
i fajne fotki, lubie takie żwirownie
dają tyle surowego klimatu
  
 
Cytat:
2007-07-03 20:59:56, Talus pisze:
testosteron widziała ?


trza zapytać Marcina
  
 
Cytat:
2007-07-02 18:16:19, marcinm pisze:
autko ogólnie ładne, ale lepiej byłoby gdyby jeździło tak, jak wygląda pzdr



Silnik dobrany do moich potrzeb i zarobków. Jeżedżę głównie po mieście i czasem w dalsze trasy (urlopy) na których nie szaleję

Cytat:
2007-07-03 20:51:32, madzia_83 pisze:
Mnie się podoba ponieważ mam fioła na punkcie starych aut (oczywiście bez urazy kolego)



Nie ma co ukrywać, ma swoje lata ale staram się by jak najdłużej wyglądała młodo, w tym celu zakupiłem klosze, i kierunki clear-glass które czekają na montaż

[ wiadomość edytowana przez: DCG dnia 2007-07-03 21:38:06 ]
  
 
Miodna celica, ladnie wyglada, pieknie utrzymana.
  
 
Ciekawie wyszła na przed ostatnim zdjęciu
  
 
Cytat:
2007-07-03 20:59:56, Talus pisze:
testosteron widziała ?



Cytat:
2007-07-03 21:01:31, madzia_83 pisze:
trza zapytać Marcina



Marcina widziała

co do ilości kucy... stosunek mocy do masy 1:10 i mniejszy ma szanse jechać... wszystko powyżej służy do toczenia się ( moja Camry ma 1:12 )

za to można...

pzdr



  
 
Kilka modów:
w wewnątrz: nowa skórzana kierownica i gałka zmiany biegów z bogatszej wersji, CB Uniden, Navi MIO
W planach: rozbudowa audio do 8 głośników, wzmacniacza i tuby basowej

z zewnątrz: klosze + kierunki zmienione na CLEAR GLASS





[ wiadomość edytowana przez: DCG dnia 2007-08-27 21:20:21 ]
  
 
Pięknie te światełka wyglądają wszystko ładnie pasuje do autka a samo autko - I klasa Gustownie zrobione, bez przesady - tak trzymać!
  
 
Bardzo ladny samochod, kiedys nawet zastanawialem sie nad kupnem takiego wlasnie modelu.