SPOTKANIE KRAKÓW - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie chcialem zakladac nowego wątku. moze znalezli by sie chetni posiadacze lad do spotkania w krakowie???
  
 
Cytat:
2008-11-11 22:04:13, 2107-PROJECT pisze:
nie chcialem zakladac nowego wątku. moze znalezli by sie chetni posiadacze lad do spotkania w krakowie???


Moja już stoi na kołach. Jak pomożesz pchać przez miasto to moge wpaść
  
 
hehe ja mam 3 :p z pchaniem cieniutko ale w jakim rejonie mozna Cie namierzyc moze na jakies piwo sie umowimy przy okazji kiedys?
  
 
Nie no..to nie takie proste..zeby zrobic spota musieli bysmy przypchac 4 lady bo z tego co sie orientuje to wlasnie tyle nie jest w Krakowie "na chodzie"
  
 
hehe wporzadeczku auta nie sa konieczne a takie spotkanko typowo uzytkownikow? moja piertwsza tez nie na chodzi i pewnie dlugo jeszcze nbie bedzie
  
 
Ja proponuje się ustawić kiedyś na lotnisku, jak będą odpowiednie warunki
  
 
mnie pasi w sumie to 3 min mam na lotnisko. mieszkam w akademiku politechniki krakowskiej a studiuje na mechanicznym czyli wciaz mam na oczach lotnisko no na dzisiejsze warunki to mozna sie tylko slizgac ale tam jeszcze plyty sie nie uzepelnily sniegiem
  
 
Heh, a może masz jeszcze okno z widokiem na lotnisko ? To bedziesz dawał znać na forum jakie są warunki .
  
 
tak dobrze nie ma okno mam na dywizionu 303 czyli bardziej na droge wyjazdowa z Akademikow ale jak bede chodzil na nogach to warunki z lotniska obczaje jakiej policyjne akcje tam pare razy w ostatnim miesiacu byly.
  
 
Na lotnisku teraz poprostu super Nie ma to jak strzelić pare Aaltonenów na poczatek sezonu
  
 
no ja dzis na wieczor pedze na krakow zapewne na lotnisku juz beda jakies zabawy
  
 
W poniedziałek bede w Krakowie przez jakies 7 godzin bede miał czas wolny. tj od 12 do 19. Bede w okolicach centrum i dworca PKS jakby ktos mial ochote na spotkanie to nr 501567006 ;]