Zapchany katalizator.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę o pomoc,było za dużo oleju i zapchało katalizator.Czy istnieje możliwość przepchania go,czy muszę kupić nowy.Ford eskort 1.8 93 r.Pozdrawiam.
  
 
raczej nowy
  
 
Ewentualnie młotkiem go i puche zostawić.
  
 
Czy na pewno zapchany ?? w mojej escorcinie z tego rocznika była sama pucha a jeśli chcesz wymieniać to albo oryginał albo raczej zamontować strumiennice wyglądającą jak katalizator bo chińskie katalizatory po roku już nie działają
  
 
Czy na pewno zapchany ?? w mojej escorcinie z tego rocznika była sama pucha a jeśli chcesz wymieniać to albo oryginał albo raczej zamontować strumiennice wyglądającą jak katalizator bo chińskie katalizatory po roku już nie działają
  
 
Cytat:
2009-01-13 22:34:06, lofix pisze:
Czy na pewno zapchany ?? w mojej escorcinie z tego rocznika była sama pucha a jeśli chcesz wymieniać to albo oryginał albo raczej zamontować strumiennice wyglądającą jak katalizator bo chińskie katalizatory po roku już nie działają



Są także polskie katalizatory i na to najlepiej się zdecydować.
Oryginalny kat jest kosmicznie drogi.

Poza tym nie koniecznie kat może być zapchany. Spróbuj trochę auto "po butować", może się odetka .
  
 
Ja tam proponuje go wywalić A zamiast, wstawic rure o tej samej srednicy co wydech, albo strumienice y