FEFK i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.Lista chętnych - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oczywiscie urban tez bedzie kwestował w Łodzi wraz ze swoim essim i kolegai z klubu Edi jesli bedziesz potrzebowal pomocy w zalatwieniu jakis spraw to sie skontaktuj ze mna ok ja mam studia zaooczne pozdrawiam
  
 
A więc tak jak obiecałem po powrocie z wakacji zająłem się troszkę WOŚP i pisałem do nich maila.
W odpowiedzi dostałem, że wszystkie potrzebne informacje aby zarejestrować klub i zgłosić Nas do udziału w finale będa dostepne u nich na stronie pod koniec września, bądź sam początek października.
Na potwierdzenie odpowiedź na mojego maila
"Oczywiscie jest to mozliwe, od mniej wiecej pazdziernika na naszych stronach zaczna pojawiac sie informacje dotyczace Finalu, bedzie mozna tam przeczytac jak mozna to zrobic, oraz pobrac odpowiednie wnioski. Wiecej informacji mozna uzyskac piszac na adres sztaby@wosp.org.pl Dziekujemy i pozdrawiamy"
Jest to odpowiedź od jednej osoby, od drugiej dostałem odpowiedź koniec wrzesnia początek października.

Także wydaje mi się że liste chętnych osób mozna robić jakoś do 24 września aby tego 28 ją zamknąć i być już pewnym ile osób, z kąd będzie chętnych na kwestowani i można je zgłaszać wraz z klubem.

Prosiłbym także o przekazanie innym uzytkownikom informacji na temat naszej akcji z WOŚP na spotach regionalnych czy wojewódzkich.
Im więcej osób wie, tym więcej osób może zgłosić się do udziału w finale i przy okazji promowac klub.

Co do pomocy Urban jeśli tylko czegoś nie będe mógł załatwić napewno uderzę do ciebie.
Dzięki z góry za chęci
Pozdrawiam
---Edi---

  
 
lista faktycznie słaba jak na tą chwilę ale się dopisuję jak to zadeklarowałem

1.Radex70- Warszawa
2.---Edi--- Łódź
3.Nero71 - Głogów
4._unnamed - Warszawa
5.kubusiek77 - Warszawa
6. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
  
 
1.Radex70- Warszawa
2.---Edi--- Łódź
3.Nero71 - Głogów
4._unnamed - Warszawa
5.kubusiek77 - Warszawa
6. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
7. Urrrban - Łódź
  
 
Nie chcecie mnie ?
  
 
1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero71 - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź


Sorry Inferno, ale przy dopisywaniu przez kolejną osobę zniknął twój wpis.
Pwnie że cię chcemy i już cię wpisuję w twoja pozycję.
  
 
1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero71 - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź
9. Kalor - Warszawa
  
 
myśle że na mnie też możecie liczyć
  
 
to sie dopisz do listy:
  
 
Ja też jestem za!!!


1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero71 - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź
9. Kalor - Warszawa
10. adrian_bury - Opole
  
 
1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź
9. Kalor - Warszawa
10. adrian_bury - Opole

mala poprawka po zmianie nicka;p
  
 
738 odsłony postu i tylko 11 chętnych ... niezbyt zachwycający wynik .... w każdym razie też się na to pisze

1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź
9. Kalor - Warszawa
10. adrian_bury - Opole
11. Guilder - Wrocław

[ wiadomość edytowana przez: Guilder dnia 2007-09-26 12:12:41 ]
  
 
Widzę że kolega z regionu się pokazał to i ja się zapiszę, nie będziesz chociaż sam Zbierać się ludzie z Opola ;p
1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź
9. Kalor - Warszawa
10. adrian_bury - Opole
11. Guilder - Wrocław
12. mati_LBC - Opole
  
 
Cytat:
2007-08-30 15:50:21, ---Edi--- pisze:
Także wydaje mi się że liste chętnych osób mozna robić jakoś do 24 września aby tego 28 ją zamknąć i być już pewnym ile osób, z kąd będzie chętnych na kwestowani i można je zgłaszać wraz z klubem.


dzis mamy 30 wrzesnia;p lista nie za duza, bedzie cos z tego?
  
 
Wydaje mi się że będzie coś z tego tylko trzeba czekać na informację od WOŚP w sprawie rejestracji naszego klubu aby zbirać pieniążki. Póki co nic takiego nie zostało jeszcze ogłoszone także ludzie wpisujcie sie!!
  
 
Panie i Panowie co z Wami?? Jest jeszcze ktoś chętny aby pomóc w zbieraniu pieniędzy na szczytny cel jakim jest pomoc dzieciom dzięki fundacji WOŚP??
Jestem w trakcie rozmów z przedstawicielem WOŚP i gdy tylko dostane konkretne informacje jak zgłośic klub itd, przekaże je prezesowi i w porozumieniu z nim napewno będzie informacja dla wszystkich.
Także wpisujcie sie bo póxniej będzie już ZA PÓŹNO!!!!
  
 
W związku z małym zainteresowaniem tematu zamykam.