FEFK i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.Lista chętnych - Strona 2.5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź
9. Kalor - Warszawa
10. adrian_bury - Opole

mala poprawka po zmianie nicka;p
  
 
738 odsłony postu i tylko 11 chętnych ... niezbyt zachwycający wynik .... w każdym razie też się na to pisze

1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź
9. Kalor - Warszawa
10. adrian_bury - Opole
11. Guilder - Wrocław

[ wiadomość edytowana przez: Guilder dnia 2007-09-26 12:12:41 ]
  
 
Widzę że kolega z regionu się pokazał to i ja się zapiszę, nie będziesz chociaż sam Zbierać się ludzie z Opola ;p
1. Radex70- Warszawa
2. ---Edi--- Łódź
3. Nero - Głogów
4. _unnamed - Warszawa
5. kubusiek77 - Warszawa
6. Inferno - Łódź
7. Wuipe - Rybnik i okolice / opcjonalnie Katowice jeśli chodzi o większe miasto z regionu
8. Urrrban - Łódź
9. Kalor - Warszawa
10. adrian_bury - Opole
11. Guilder - Wrocław
12. mati_LBC - Opole
  
 
Cytat:
2007-08-30 15:50:21, ---Edi--- pisze:
Także wydaje mi się że liste chętnych osób mozna robić jakoś do 24 września aby tego 28 ją zamknąć i być już pewnym ile osób, z kąd będzie chętnych na kwestowani i można je zgłaszać wraz z klubem.


dzis mamy 30 wrzesnia;p lista nie za duza, bedzie cos z tego?
  
 
Wydaje mi się że będzie coś z tego tylko trzeba czekać na informację od WOŚP w sprawie rejestracji naszego klubu aby zbirać pieniążki. Póki co nic takiego nie zostało jeszcze ogłoszone także ludzie wpisujcie sie!!
  
 
Panie i Panowie co z Wami?? Jest jeszcze ktoś chętny aby pomóc w zbieraniu pieniędzy na szczytny cel jakim jest pomoc dzieciom dzięki fundacji WOŚP??
Jestem w trakcie rozmów z przedstawicielem WOŚP i gdy tylko dostane konkretne informacje jak zgłośic klub itd, przekaże je prezesowi i w porozumieniu z nim napewno będzie informacja dla wszystkich.
Także wpisujcie sie bo póxniej będzie już ZA PÓŹNO!!!!
  
 
W związku z małym zainteresowaniem tematu zamykam.