Toyota corolla 1991 1.3 :) - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ta nakrętka to taka duża czapka o średnicy całego amorka.
  
 
Domyślam się ale tego u mnie nie ma, jest zaciśnięte na stałe jak na tylnych mcpersonach , więc lipa ale dzięki wielkie za pomoc.
  
 
Witam - ja znowu z dziwnym problemem Kwestia temperatury - coś wolno mi się nagrzewa silnik - przez co coś więcej zaczął mi palic - czytałem ze to Wina termostatu - ale jaka może byc kwota takiego termostatu??:>
  
 
Cytat:
2007-08-16 11:13:08, kosmiteczek pisze:
Witam - ja znowu z dziwnym problemem Kwestia temperatury - coś wolno mi się nagrzewa silnik - przez co coś więcej zaczął mi palic - czytałem ze to Wina termostatu - ale jaka może byc kwota takiego termostatu??:>


Co znaczy wolno?? Po przejechaniu ilu km wskazowka temp. jest prawie w polowie wskaznika??
Kurcze ile to kosztowalo... wymienialam termostat 2 lata temu... za oryginal Toyoty cos chyba 80 zl.
  
 
no właśnie u Ciebie gdzies w postach znalazłem ze to termostat - ile km hmm no mysle ze gdzies kolo3- 3.5 kmznaczys ie u mnie to nie jest na polowie tylko na 1/3 jak sie juz nagrzeje - ale do tego poziomu dochodzi po jakims takim okresie jak wyzej napsiałem, połwoe mi łapie jak postoje dłuzej w korku - a ja się staram w nich nie stać - bo np w peugocie 306 u kumpla tempertaurka jest jzu po przejechaniu okl 800m -do 1 km i jzu jest okim a przeciez jak jest zimny silnik to troche iwecej pali i ja to odczułem - bo ostanio sie cosik pororbiło i zamiast 100 km przejezdzam tylko ok 75-78 na gazie za 20 zl jak zawsze tankuje, wiec utyrata 25-30 km to jest za duzo dlatego musze cosik z tym zrobic
  
 
U mnie jak termostat byl walniety to nie nagrzewal sie tylko wskazowka ledwo co podnosila sie ponad poczatek skali. Okazalo sie ze termostat byl caly czas otwarty, silnik byl niedogrzany przez co takze wzroslo spalanie. Moze masz to samo??
  
 
a teraz jak szybko Ci się nagrzewa??:> po jakim przejechanym kawałku drogi lub po jakim czasie??:>
  
 
Latem wlasciwa temp jest po przejechaniu ok. 1-2 km a zima nie pamietam ale tak do gora 5 km.
  
 
Cytat:
2007-08-16 14:21:11, madzia_83 pisze:
Latem wlasciwa temp jest po przejechaniu ok. 1-2 km a zima nie pamietam ale tak do gora 5 km.


kurcze muszę z tym powojować jakie bedą rzeultaty sie okaże mam nadzieje, że dobre
  
 
No i po 2.2 km juz temperaturka jest na miejscu nei wiem czemu bo Tylko ladnie pogłaskałem moją rolkę i odrazu jest lepiej hihi widocznie za mało serca jej okazywałem
  
 
Wkońcu kupiłem mcpresony na przód - jutro napisze jak poszła wymiana
  
 
Witam na oficjalnej liście klubowej, od dziś jesteś Toyota Driver
  
 
Cytat:
2007-08-18 23:50:49, madzia_83 pisze:
Witam na oficjalnej liście klubowej, od dziś jesteś Toyota Driver


Należy się
  
 
Cytat:
2007-08-18 23:50:49, madzia_83 pisze:
Witam na oficjalnej liście klubowej, od dziś jesteś Toyota Driver


ooo Dziekuję Madzia - bardzo dziekujęMcpersony Wymieniłem - zbieznośc ustawiłem - odrazu lepsza jazdaale wyszło kolejne oj ja mam z ta moja rolką teraz trzeba zrobił końcówki drążków bo jeszcze coisk delikatnie puka sie okaże czy to pomoże a jak nie to potem przekładnia
Ale musze wam przyzanć że się troche potragowałem i zamiast 270 zapołacić za mcperosny zapołaciłem po 210 zl sztuka więc małą oszczedność mam
A jak dobrze wyjdzie to w tym miesiacu jeszcze Rolka wiedzie do Lakiernika wtedy nabierze troche blasku bo te pęcherzyki zaczynaja mnie jzu denerować
A właśnie pisałem cosik wcześniej odnoscie tego ze nie pali mi na pierwszym gaże - moja rolka jest magincza i zaczeła palić - sam nie wiem czemu - ale wydjae mi sie ze dlatyego ze podniosłem jej troche obroty - bo w sumie tylko to robiłem - ale nie powinno miec to zwiazku ze sobą, no ale najważniejsze że działa
  
 
To znowu ja z kolejnym problemem
Czy kostka przerywacza od migaczy mojej rolki jest jakaś standardowa czy można ją kupić po jakiś kosztach - może mi ktoś podpowiedzieć?:> Bo powiem tak, moja rolka ma migacze kosztem awaryjnych - jak kupiłem rolke jakiś sprytny elekrtyk podłaczył poprzedniemu włascicielowi migacze pod awaryje - jakos to zmostkował kabelkami w kostce od awaryjnych i przy bezpiecznikach - nie wiem co i jak ale... awaryjne mogą mi sie kiedys przydać i wtedy moze byc problem.
  
 
Nie umiem pomóc w kwestii kostki (może Łukasz) ale jak czytam to co piszesz o Rollce to zastanawiam się czy to auto nie jest jakieś magiczne albo czy nie żyje własnym życiem i jak chce to albo robi Ci na złość albo jest dla Ciebie dobre
  
 
Cytat:
2007-08-20 14:40:56, kosmiteczek pisze:
To znowu ja z kolejnym problemem Czy kostka przerywacza od migaczy mojej rolki jest jakaś standardowa czy można ją kupić po jakiś kosztach - może mi ktoś podpowiedzieć?:> Bo powiem tak, moja rolka ma migacze kosztem awaryjnych - jak kupiłem rolke jakiś sprytny elekrtyk podłaczył poprzedniemu włascicielowi migacze pod awaryje - jakos to zmostkował kabelkami w kostce od awaryjnych i przy bezpiecznikach - nie wiem co i jak ale... awaryjne mogą mi sie kiedys przydać i wtedy moze byc problem.



Wyjasnij jakoś prościej

Awaryjne mająswój własny przerywacz to jak można było go rozdzielić aby był na kierunki

Może schematy chcesz ?
  
 
hmm jak to prosciej napisac - hmm wiec tak nei mam awaryjnych - mam migacze - z tego co sie dowiedzialem - wczesniejszy wlasciciel mial problemy z przerywaczem od migaczy - zaprowdzail do jakiegos magika i naprawil mu migacze kosztem awaryjnych - - wiem jedno przy bezpiecznikach porobione sa jakies maganicze rzeczy kablekami - i przy twycznce od awaryjnych jest przeprowadzony kabelek z jednego pinu do drugiego i zaklejony tasma( nie wlozona jest do przycisku) wiem ze zakercilem ale to tak mniej wiecej wyglada. porpstu musze chyba kupic przerywasz - ale czy on jest jaksi standardowy czy jakis specjalny jak to w rolkach
  
 
no wlasnie mja swoj wlasny przerywacz ktory dzial teraz pod migaczami - ale awaryjne wogole nie dzialaja - musze porpstu kupic przerywacz do awaryjnych i tyle ale nie wiem co bedzie jak rozmostkuje potem ta instalacje co zrobil ten magik elektryk - bo moze wtedy byc roznie cosik mi sie wydaje.
  
 
pytanko - kolejne - gdzie mam szukac tego przerywacza od migaczy??:>on jest gdzies przy kolumne kierownicy czy moze gdzies kolo bezpieczników??:>