Toyota corolla 1991 1.3 :) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ale Ty masz Sedana ja ma małą 3-dzwiową pszczółkę ale planuje cosik pięciodzwiowego mimo wszystko - 3 dzwi sa ładne ale dla mnie za małe no ale masz racje ajk przy 1300 Ci trzęsie to jest cosik ewidentnie nie tak a co Do zegarka to ja tez tak chciałbym zeby moje Rolka tak wyglądała ale to jeszcze chyba potrwa zanim doprowadze ją do takiego stanu hihi ale jak narazie nie nazekam
  
 
Ja mam Liftbacka


  
 
A kosmitek moją widział ?
I to nie sedan tylko zasłużony Liftback tak jak i Madzi

Cytat:
Kochani koledzy! To robicie zrzutkę na oponki! Podać nr konta?


Nie trzeba, gdzieś mam

Cytat:
ja tez zbieram 2345 4578 .....


A Tobie na co Gofrolla ma felunki



Madziu u mnie jak jeszcze siedział 1.3 to poducha ta za chłodnicą na dole była za mocno naciągnięta (ona jest regulowana) i bardzo drżało długo trwało za nim doszliśmy że to to


[ wiadomość edytowana przez: looqasch dnia 2007-07-25 13:31:18 ]
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:28:42, looqasch pisze:
A Tobie na co Gofrolla ma felunki



Hehe , ale potrzebuje 220euro na nowe opony
  
 
a nie widział poprosze jakaś foteczke
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:32:29, kosmiteczek pisze:
a nie widział poprosze jakaś foteczke



kliknij tu
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:32:28, CzapCzap pisze:
Hehe , ale potrzebuje 220euro na nowe opony


Jakbyś tak nie driftował to byś miał jeszcze dobre
  
 
ładna a jaki tam silniczek jest?? kurcze wasze to ladne takie a moja buuu ruda ja tak bieze ze hej
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:35:30, looqasch pisze:
Jakbyś tak nie driftował to byś miał jeszcze dobre



Chociaz driftuje to mialbym dobre , ale zbieznosc z przodu i amorki z tylu dobily je
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:36:08, kosmiteczek pisze:
ładna a jaki tam silniczek jest?? kurcze wasze to ladne takie a moja buuu ruda ja tak bieze ze hej


O który silnik Ci chodzi bo ona już ma drugi ::
Wcześniej był taki jak Twój 1.3 na gaśniku a teraz 1.6 z Corolci E9 nawet z Hatchbacka


[ wiadomość edytowana przez: looqasch dnia 2007-07-25 13:41:55 ]
  
 
no ja tez chcialbym 1.6 zawsze to 15 koni wiecej hihi:d ale narazie musze blacharke zrobic - jak mysliscie ile kosztowałoby polakierowanie całego mojego cuda??:>
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:47:50, kosmiteczek pisze:
no ja tez chcialbym 1.6 zawsze to 15 koni wiecej hihi:d ale narazie musze blacharke zrobic - jak mysliscie ile kosztowałoby polakierowanie całego mojego cuda??:>


Te 15 koni dało baardzo dużo ale dalej to nie to co w drugiej Rolci tam koljene 15 więcej

Samo lakierowanie od 1000zł do tego lakier. O ile ma to być łądnie zrobione. Bo można i za 300 zł polakierować u sąsiada "co to nie jeden ciągnik już pomalował" W Twoim przypadku jak mówisz jest trochę blacharki do zrobienia więc wyniesie to więcej. (1500 - 2000 zł łaczny koszt) a jak sięuprzeć to i więcej

W moim przypadku remont przekroczył czterokrotnie wartość samochodu
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:57:37, looqasch pisze:
Te 15 koni dało baardzo dużo ale dalej to nie to co w drugiej Rolci tam koljene 15 więcej Samo lakierowanie od 1000zł do tego lakier. O ile ma to być łądnie zrobione. Bo można i za 300 zł polakierować u sąsiada "co to nie jeden ciągnik już pomalował" W Twoim przypadku jak mówisz jest trochę blacharki do zrobienia więc wyniesie to więcej. (1500 - 2000 zł łaczny koszt) a jak sięuprzeć to i więcej W moim przypadku remont przekroczył czterokrotnie wartość samochodu



no prosze Cie nie dołuj mnie 2000zl??:> ja myslame ze oklo tysiaca - najwayzje zrobie naarzie co najpotrzebniejsze i tyle czyli te tylne nadkola i te pecherzyki pod tylnymi szybkami no i przydaloby sie maznac tylna klape no i wychodzi coraz wiecej
  
 
Cytat:
2007-07-25 13:28:42, looqasch pisze:
Madziu u mnie jak jeszcze siedział 1.3 to poducha ta za chłodnicą na dole była za mocno naciągnięta (ona jest regulowana) i bardzo drżało długo trwało za nim doszliśmy że to to


dzięki za cynk może to też wydech?? A może elektryka pieron wie :/
  
 
Cytat:
2007-07-25 14:34:22, kosmiteczek pisze:
no prosze Cie nie dołuj mnie 2000zl??:> ja myslame ze oklo tysiaca - najwayzje zrobie naarzie co najpotrzebniejsze i tyle czyli te tylne nadkola i te pecherzyki pod tylnymi szybkami no i przydaloby sie maznac tylna klape no i wychodzi coraz wiecej


Jak sobie poczytasz mój wątek to znajdziesz sumkę jaką ja wydałem


A jak już się weźmie za remont i coś już rozgrzebie to wtedy dopiero widać że będzie więcej i więeeecej Takie autka lubią kasę
  
 
Cytat:
2007-07-25 15:01:06, looqasch pisze:
Jak sobie poczytasz mój wątek to znajdziesz sumkę jaką ja wydałem A jak już się weźmie za remont i coś już rozgrzebie to wtedy dopiero widać że będzie więcej i więeeecej Takie autka lubią kasę


zobacze co mi fachowiec powie jak pokaze co chce zrobic najwyżej będe sie targował - bo trzba zrobic pszczólke jak najlepiej i jak najtaniej zeby mozna jak najwiecej w niej zrobic żeby chodziła jak w zegarku
  
 
do zobaczonka bede w poniedzialek moja rolka zobaczy poraz pierwszy (chyba morze) ale napewno poraz pierwszy mnie tam zawiezie, postaram sie prorbic jakie pare ciekawych fotek to jak wroce to coisk napewno pokaze
  
 
No i Wróciłem, Rolka przeżyła wyjazd - ale z małymi komplikacjami - prawdopodbnie padły mi lożyska na alternatorze bo tak wyje ze masakra - ale ładować jeszcze ładuje na szczęście bo jak by nie ładował to nie wiem jak bym wrócił, ale tak to bardzo ładnie się spisywała - miała tylko malutkie problemy z większymi wzniesieniami - ale to jej wybacze bo miała małe obciążenie
  
 
Cytat:
2007-07-30 10:42:36, kosmiteczek pisze:
na szczęście bo jak by nie ładował to nie wiem jak bym wrócił


raczej byś wrócił na lawecie mi się kiedyś starły szczotki alternatora i auto się wyłączyło - dosłownie
  
 
Trochę dziwne aby to były łożyska alternatora noo ale może akurat przypadek