TU SIĘ WITAMY - Strona 24

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie.lukblack.lukkmiecik@interia.pl
  
 
witam wszystkich posiadaczy opli mam nadzieje ze bedzie nam sie razem dobrtze zylo )
  
 
Witam wszystkich oplo maniaków, własnie jeżdzę asteriksem 2,0 dti, miło powitac!!
Poozdrawiam
  
 
Witam wszystkich i kazdego z osobna, mam nadzieje że przyjmiecie mnie do waszego gronka pozdrawiam
  
 
Witajcie i bawcie się dobrze
  
 
ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy jaki nam sie tu zaciag zrobil


Witam wszystkich serdecznie i bajecznie

  
 
Serdzecznie powitac ludzi z OKP!!! Pozdrawiam wszystkich!!!! Szczególnie włścicieli kadetów!!!! ))
  
 
Po dłuższej nieobecności witam wzystkich serdecznie!!!
  
 
Witam wszystkich!
Nareszcie zostałem zarejestrowany...
Byłem szczęśliwym posiadaczem Frontery, dopóki nie zaczęła nawalać i teraz z nią walczę, więc jestem posiadaczem trochę mniej szczęśliwym...
Pozdrowienia szczególne dla właśccieli Fronter! Chyba nie ma ich w Klubie zbyt wielu.
  
 
Witam wszystkich i krótko o sobie. Jestem szczęśliwym ojcem dwójki dzieci i wspaniałej żony. Od połowy lat 90-tych wierny fan F1!!! Do tej pory miałem Kadetta 1,3 Kombi oraz Kadzia 1,8 z gazem hatchbecka, a obecnie Asterke 1.7TD oplowski hatchbeck. Auto rewelacyjne, ponieważ w mieście spala latem w granicach 5 litrów oraz bezawaryjne. Systemtyczna wymiana płynów oraz części eksploatacyjnych to rzecz oczywista... Do zobaczenia na trasie (jeszcze tylko musze zamówic naklejkę!!!)

Pozdrawiam
Kimi
Poznań
  
 
Cytat:
2007-07-24 19:44:46, Kimi pisze:
Jestem szczęśliwym ojcem dwójki dzieci i wspaniałej żony


A to ciekawe zjawisko Mimo wszystko gratuluje trojki dzieci

Do powitan sluzy >>KLIK<< - ten oto watek

A tak pozatym Witaj
  
 
Nie ma jak to spalić podwójnie na starcie.... A więc jestem ojcem dwójki dzieci oraz mam wspaniałą żonkę. Ponadto zmieniam wątek na miejsce do tego wyznaczone. Dzięki.

pozdro
kimi
  
 
Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy OPLA. Jestem nowym klubowiczem , ale od dawna czytam forum i cieszę się, że będę mógł teraz w nim uczestniczyć.

PZDR WLKP
  
 
Witaj Kimi

Bywaj często a uwagami taxi czy moimi się nie zrażaj.
Jak widać na forum obaj mamy "ciężki" humor i to nie żadne tłumaczenie tylko stwierdzenie faktu.
Miło Cię widzieć wśród Nas.
Pozdrowionka dla dzieciaków i własnej urodzonej żony.
  
 
dzieki slawek, aczkolwiek nie zrazil mnie taxi, bo to w koncu ja sie zakrecilem na starcie. czarny humor w zyciu to podstawa aby nie oglupiec sluchajac wiadomosci kazdego dnia!!! od dzis przestalem byc anonimowy, bo dotarla naklejka od Tristiana i zanim otwarlem zasluzonego browarka po tygodniu ciezkiej pracy polecialem ja zalozyc. pozdrowionka dla Twojej rodzinki.
  
 
dzieki slawek, aczkolwiek nie zrazil mnie taxi, bo to w koncu ja sie zakrecilem na starcie. czarny humor w zyciu to podstawa aby nie oglupiec sluchajac wiadomosci kazdego dnia!!! od dzis przestalem byc anonimowy, bo dotarla naklejka od Tristiana i zanim otwarlem zasluzonego browarka po tygodniu ciezkiej pracy polecialem ja zalozyc. pozdrowionka dla Twojej rodzinki.
  
 
Witajcie!
  
 
Witajcie
  
 
Chwilkę byłem dostępny tylko na receptę więc witam serdecznie wszystkich KLUBOWICZÓW i gości
  
 
Witam wszystkich klubowiczów!
Jestem szczęśliwym posiadaczem Astry II, mieszkam w warszawie i cieszę się że będę mógł z Wami porozmawiać o tym aucie.
Pozdrawiam!