TU SIĘ WITAMY - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Heheh, to wychodzi na to, ze jjestesmy sasiadami . Ja na polnej tam gdzie duzy lakiernik

Mam nadzieje do zobaczenia...
  
 
witam wczraj zanabylem astre F caravan 1,6 8V zobaczymy jak sie bedzie sprawowac
  
 
heloł!
witam maniaków opla, sam wiem dlaczego to robicie
do zobaczenia na szlaku...
pzdr
wik
  
 
Witam wszystkich milosnikow opla Jestem nowy i chcialem sie z wszystkimi przywitac
  
 
Ja też właśnie jeszcze chyba nie jestem ... nie wiem czy będe ale chciałbym Witam wszystkich, mam na imie Michał i jestem z Tarnowskich Gór woj. śląskie. Stan cywilny =zajęty, bo od ponad 1,5 roku jestem w nieprzerwanym związku z moją Astrą F no more Classic . Mam nadzieję że pozwolicie mi wejść do swojego bractwa i że będzie to z korzyścią dla nas wszystlkich .



sinner_tg@o2.pl
  
 
Troche późno ale WITAM WSZYSTKICH
  
 
no prosze i juz mi stuknelo 5 dni z Wami teraz oficjalnie witam wszystkich
  
 
Witam Wszystkich nowych na pokladzie...
Pamietajcie - wiernosc marce ponad wszystko .
  
 
Witojcie!! Sie, żem chcial przywitac...kulturka musi byc
Mam nadzieję,ze moja Astra będzie mogła być..autem.."klubowym"
A niech ma..co jej szkodzi
  
 
No ja jestem juz troche dluzej w klubie!
Naprawde jest fajnie i mozna sie duzo dowiedziec na temat roznego rodzaju napraw czy przerobek!
Witam wszystkich nowych klubowiczow i jednoczesnie pozdrawiam a w szczegolnosci milosnikow opla astra i tuningu!
  
 
Przypominam wszystkim NOWYM o paru rzeczach.

1. Zamieszczajcie zdjęcia swoich facjat. Jest tu mile widziane.

2. Jesli jesteś na liście oczekujących prawdopodobnie nie zamieściłeś zdjęc swojego samochodu.To jest wymagane jak równiez wypełnienie profilu w stopniu przynajmniej zadawalającym.

3. Zmiany statusów nie robia sie automatycznie.
Prosze więc o informację na email.Zmienię.
Część roboty odwalają Admini Regionów.
Kontrolują temat i często dostaje od nich listę osób do zmiany.

4.
OKP jest podzielone na Regiony. Zobaczcie co się dzieje w waszym.
Tematy odnośnie spotkań regionalny akcji są właśnie tam omawiane.
Jeśli waszego Regionu niema lub jest, ale nie został wyznaczona osoba, która sie nim zajmuje.Zgloście taką informację do mnie.

Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2005-02-11 10:00:38 ]
  
 
NO WITAM WITAM WSZYSTKICH !!!!!!!!!
  
 
WITAM WSZYSTKICH !!!
JESTEM ZUPEŁNIE NOWY W OKP.
INTERESUJE MNIE TO CO WAS - OPEL A OPRÓCZ OPLA TO JESTEM MANIAKIEM SNOWBOARDU.
TROSZKĘ SIĘ WYRÓŻNIAM Z MOIM OPELKIEM W MAŁYM ANDRYCHOWIE - POPROSTU JEST TROCHE INNY.
DO KLUBU WCIĄGNOŁ MNIE MÓJ KUMPEL - SWÓJ OKP - RED - ZA CO MU DZIĘKUJĘ.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
FORESTT21
  
 
Forestt21, asterix wypasny

no i łelkom
  
 

No to teraz będziemy mogli sobie pisać w wątku:
"spotkania na drodze" że widzieliśmy się jakieś trzy razy dziennie


pzdr Red
  
 
Witam wszystkich.. Jako ze jestem nowy wypadalo by sie przywitac Jezdze Oplem Astra 1.4 niebieska ( zreszta widac ja na fotkach ) trfilem tu dzieki gosciowi o nicku: FilipTeodorek dzieki wielkie stary
  
 
Pragnę powitać wszystkich użytkowników Opla i nie tylko.Już drugi raz stałem się posiadaczem Astry.Mam nadzieję że moja skromna wiedza na temat motoryzacji przyda się na forum jak również dowiem się czegoś ciekawego na temat Astry Gsi i poznam wielu sympatyków tego autka
Pozdro.


[ wiadomość edytowana przez: waszka dnia 2005-02-17 17:01:54 ]
  
 
Wita wszystkim zmotoryzowanych. Opelkiem smigam od niedawna bo od listopada ale co nieco już wiem o tym autku. Ale wiem jedno - jest Duuuuuuuuże
  
 
nowoprzybylych serdecznie w naszym gronie
  
 
witam witam witam no no forum ok ludziska tez pozdrawiam i do zobaczenia na drodze