TU SIĘ WITAMY - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich nowych uczestników Klubu Opla.
Mam nadzieję, że obecność Wasza będzie owocna i w pełni usatysfakcjonowana.
Pozdrawiam.
  
 
Witam wszystkich.Sporo czasu minelo zanim admin dal mi pelne prawa do kozystania z klubu.Ale nie marnowalem czasu i poznalem funkconowanie calego forum i klubu.Pozdrawiam serdecznie.NOWY
  
 
Witam wszystkich użytkowników OPLI.
  
 
WITAM wszystkich milosnikow OPLI jestem tu nowy i ucze sie dopiero jak sie poruszac po forum dzieki dla MICHAELLO 84 do ktorego zadalem pierwsze pytanie jak sie poruszac i wogule
  
 
Cytat:
2005-03-05 09:34:40, bencu pisze:
WITAM wszystkich milosnikow OPLI jestem tu nowy i ucze sie dopiero jak sie poruszac po forum dzieki dla MICHAELLO 84 do ktorego zadalem pierwsze pytanie jak sie poruszac i wogule



Drobiazg, polecam sie na przyszłość i witam w gronie OKP Pozdrawiam
  
 
Poprostu >>>Witam.
Forum obserwuje od dawna ... a teraz obecuje sie czasem sie wlaczyc w dyskusje.. Pozdro
  
 
Witam Wszystkich z OKP. Jestem członkiem LOB już prawie 100 dni o istnieniu OKP wiedziałem już dużo wcześniej ale zawsze jakoś brakowało czasu żeby kliknąć zgłoszenie do eliternego klubu posiadaczy OPLA. Super że istnieje taki klub!!! OPLAMI jeżdżę od kiedy pamiętam. Pierwsza była Askona potem co prawda zdradziłem na krótko OPLA i kupiłem FIATA, to był duży błąd szybko przesiadłem się na Vectrę, teraz jestem szczęśliwym posiadaczem OMEGI. Zatem jeszcze raz witam wszystkich klubowiczów OKP
Szczególne pozdrowienia dla klubowiczów z SUWAŁK

Pozdrowienia z Suwałk k27
  
 
Witam wszystkich nowych zycze milego postowania i dobrej zabawy
  
 
serdecznie witam wszystkich milosnikow opli, jestem od dwoch tygodni szczesliwym posiadaczem opla, mam nadzieje,ze TU poglebie wiedze na jego temat
  
 
Witam jestem posiadaczem Kadetta D GTE
  
 
WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !!!
  
 
Witam wszystkich!!
O OKP dowiedziałem się z Googla
Niedługo zamieszczę fotki.
  
 
Witam wszystkich niewitanych
  
 
Witam wszem i wobec.
Bardzo się cieszę że ja i moja Omega mogły znaleźć się wśród tak zaszczytnego grona.

pozdrowionka....
  
 
HELLO HELLO.NIO I MAMY WIOSNE. POZDRO DLA CALEGO OKP. I WSZYSTKICH KTORZY MUSZA SIEDZIEC TERAZ W "MON-ie"I MARNOWAC PIEKNE CHWILE. ""BYLE DO LATA""
pozdrawiam PLK LATO
  
 
Witam wszystkich jako nowy czlonek OKP od kilku dni
  
 
Witam, również jestem nowy w OKP , goraco pozdrawiam wszystkich, miło być w Waszym gronie
  
 
Witam wszystkich nowych !
  
 
Witam wszystkich serdecznie,

Na imię mam Tomek, mieszkam i pracuję w Warszawie.

Nie mam zbyt dużego pojęcia o samochodach,
ale mam nadzieję, że dzięki Wam to się zmieni.

Forum czytuję już od dłuższego czasu, ale teraz postanowiłem
przełamać się i dołączyć do OKP. Z natury jestem samotnikiem.
Ale jak napisałem w zgłoszeniu - wystarczy samotności.

Do zobaczenia na spocie ... jeśli tylko czas pozwoli.

pozdrawiam,
  
 
Witam caly Opel Klub Polska.

Od kilku tygodni jestem posiadaczem '97 Opel Omega CD caravan 2.5 TDS. Kolor oliwkowy metalic.

Wczesniej smigalem amerykańcami i obecnie takze Fiatem Bravo.

Pozwolcie, ze na poczatku zasype Was wieloma pytaniami, ale w Oplach, jestem laikiem.

Pozdrawiam.