Wyzwanie+glupie pytania

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

Mam pytanko: czy jest rzeczą wykonalną wymienić samemu progi w 2107 przy pomocy szlifierki kątowej i spawarki elektrycznej(najtańszej za 199zl z jakiegoś marketu)?
Próbował ktoś?
Próg u Januszewskiego kosztuje 48zl. Zna ktoś tańszy sklep w okolicach wawy z częściami do Łady(z progami)?
Najtańszy blacharz wyszukany z Panoramy Motoryzacji chce min. 150zl za wymiane jednego i to jeśli bedzie do czego przyspawać a podłogi samochodu którego chce kupić nie oglądałem. I tak drogo.

  
 
raczej sobie odpuść no chyba że znasz się na tym .... lepiej dołożyć 100 do spawarki i zrobić to u blacharza
  
 
odpowiem tak skoro ty sie nas pytasz czy dasz rade to napewno niedasz rady .
Bo ja jesli cos potrafie zrobic to nie zadaje pytania komus czy ja dam rade bo i tak ta osoba mnie niezna i zkad ma wiedziec czy dam rade .
spawarka za 200 napewno sie nie nadaje do tego celu chyba ze chcesz tozrobic na czas dojazdu do gieldy
 
 
Nie pękaj! Tnij! Na czymś trzeba się uczyć...
  
 
Sory że wogóle sie spytałem.
Poprostu myślałem że ktoś może robił jakieś większe naprawy blacharskie i ma już jakieś doświadczenie.
Tak wogóle to dałem sobie już spokój z tą 2107 '91 1.5lpg . Może znajde coś innego. Wydać 1.8tys na fure i 2,5tys na remont to kiepski interes.